10 dalykų, ką nuveikti Palangoje

Nors pastaruoju metu daugelis vis dažniau atostogauti patraukia į Nidą, Palanga neatsilieka. Čia ilgaisiais savaitgaliais vis dar plūsta minios poilsiautojų, kurie aktyviai ieško, ką galėtų nuveikti, pamatyti, išbandyti ar paragauti. Nusprendėme šiek tiek patyrinėti Palangą ir patikrinti, ką ji gero gali pasiūlyti ištroškusiems naujų patirčių.

10 dalykų naujų patirčių

Atrasti kažką naujo galima net tose vietose, kur, atrodo, kad milijoną kartų lankėtės, buvote ir išvaikščiojote kiekvieną kampelį. Tad jei esate vienas iš tų skeptikų, kurie vietoj Palangos mauna kažkur į Latvijos pajūrį, apsisukite ir gerai pagalvokite. Palanga atgimsta ir modernėja. Štai net 10 dalykų, kuriuos privalote išbandyti, pamatyti ar padaryti.

1. Apsilankykite Palangos SPA. Jei norite atpalaiduoti kūną ir sielą, pasimėgauti maloniais ir užsimiršti leidžiančiais masažais, paieškokite užsislėpusių SPA miesto centre. Tai vienas geriausių būdų praleisti lietingą dieną produktyviai ir maloniai.

2. Apvaikščiokite Birutės parką. Taip, ši vieta garsina Palangą ir nepasivaikščioti po šią nuostabią gamtos oazę būtų tiesiog nuodėmė. Gražiu oru čia galite surengti iškylą, pasivažinėti dviračiu ar tiesiog vaikščioti, kol paskaus kojas, bet bus rami širdis.

3. Aplankykite Palangos kurorto muziejų. Jo jau vien architektūrinė pusė vilioja. Aukšti bokštai, smailūs stogai, medinės dekoracijos ir raižiniai – tai kultūrinio paveldo objektas. Dar vienas puikus sprendimas lietaus plaunamoms atostogoms.

4. Jei ne Palangos SPA, tada Jūsų dėmesio susilaukti turėtų Palangos koncertų salė. Išsiskirianti savo architektūra, moderniu stiliumi ir svarbiausia – renginiais. Atostogos neskirtos liūdėti, leiskite sau „pasikultūrinti“.

5. LRT Opus terasa ir „I love Palanga“ pieva taip pat vis dažniau traukia ir jaunus, ir vyresnius. Čia paklausyti galima ir gyvos muzikos, ir skanią picutę sukramsnoti, ir padainuoti ar palinguoti. Užvedanti ir labai pozityvi atmosfera teigiamai nuteikia kiekvieną.

6. Iliuzijų namas traukia netradicinių vietų mėgėjus. Jei norite pasijuokti vienas iš kito ar tiesiog smagiai praleisti laiką – štai Jums idėja.

7. Užsigrūdinusiems sportininkams Palangos SPA nurungs didysis Palangos sporto kompleksas. Užteks ir treniruoklių, ir stalo teniso kamuoliukų visiems norintiems.

8. Užsukite į tradicines virtuves paragauti ko nors, kad leis patirti naujus skonius. Atrodo, kas čia tokio, tačiau iš tiesų, juk skoniai taip pat kuria prisiminimus.

9. Palangos pasakų parkas bus puiki vieta ir mažiems, ir dideliems. Tai vos porą metų veikiantis, tačiau jau ir vietinius, ir svečius ne kartą sudominęs parkas. Kiekviena skulptūra turi jai skirtą pasaką, tad nepatingėkite ir paskaitykite.

10. Aplankykite meno galerijas kultūros centre „Ramybė“. Jos keičiamos, tačiau jei vieną dieną niekaip nesugalvosite ką nuveikti ir norėsis tylos ir ramybės – ši vieta bus tobula tokiems norams išpildyti.

Palanga pilna visko. Ir žmonių, ir smėlio, ir vietų, kurias privalu aplankyti. Nenuvertinkite modernėjančios mūsų kurorto.

Related posts