7 veiklos aktyvesnei likusiai vasarai

Pažvelgus į kalendorių, stovintį biure ant stalo, atrodo, kad vasara tiesiog bėga pro akis, o likusias dienas jau galima skaičiuoti ant dviejų rankų pirštų. Vos 10 lietuviškos vasaros dienų. Ir atrodo, kad visas kitas, jau praėjusias savaites tiesiog praleidome sėdėdami biure. Kad likusi dešimtis dienų padėtų pajusti vasarą, atrinkome net 7 idėjas kaip tas likusias dienas galėtumėte praleisti.

1. Įsigykite dviratį

Jei garaže ar balkone nėra nei vieno dviračio, tampa aišku, kodėl visa vasara tiesiog prabėgo pro akis. Nes neturite dviračio. Nauji dviračiai nėra jau tokie brangūs, o bent vienas esantis namuose leis vasaros dienas išnaudoti turiningiau – pajusti šiltąjį sezoną padės net kelionė dviračiu į darbą. Visada platų pasirinkimą ir geras kainas siūlo dviračių parduotuvė „DviratisKROSS„. Išsidėsčiusi plačiai po visą Lietuvą, tikėtina, kad artimiausą rasite savo mieste. O jei ne – drąsiai rinkitės internetu.

2. Iškylaukite

Baisu, kad net ir laisvi savaitgaliai tiesiog prabėgs pro šalį? Organizuokite iškylą. Nebūtina susikviesti visų draugų, užteks poros artimiausių. Pasiimkite krepšį su užkandžiais, griebkite vyno butelį ar sulčių pakelį, prancūziško batono, pelėsinio sūrio gabalėlį, šiek tiek vaisių iš močiutės sodo ir leiskite sau šeštadienį pailsinti akis nuo kompiuterio ekrano. Jei prigriebsite kamuolį – nuobodu tikrai nebus.

3. Keliaukite į spontaniškas keliones

Planuoti kažkokios didžios kelionės likus vos 10-čiai dienų vasaros nelabai apsimoka, tačiau spontaniškos išvykos yra nuostabus reikalas, leidžiantis pasimėgauti netikėtumais. Nauji dviračiai iš „DviratisKROSS“ tegul keliauja ant automobilio stogo ir šaukite tiesiai prie jūros ar prie ežero. Leistis į spontaniškas keliones yra daug smagiau nei į tas, kurias ilgai planuojame, o šios vis tiek nepateisina mūsų lūkesčių.

4. Pasivaikščiokite

Na, jeigu jau negalite sau leisti kažkur išvykti artėjantį savaitgalį, leiskite sau pasivaikščioti. Eikite pėsčiomis po darbo namo. Ne tik kitais pamatysite įprastą maršrutą, bet ir (tikėtina) keliolika tūkstančių žingsnių surinksite, kojas pramankštinsite ir akis nuo kompiuterio ekranų pailsinsite.

5. Dalyvaukite orientacinėse varžybose

Tokios tikrai organizuojamos ir jeigu ne Jūsų mieste, tada esančiame netoliese. O tai yra labai smagus reikalus, ypač tiems, kurie mėgsta pabėgioti po mišką ir palei ežerą, vykdyti įvairias užduotis ir ieškoti paslėptų užuominų. Dalyvauti smagus tiek komandoje su draugais, tiek kartu su šeima.

6. Keliaukite stebėti žvaigždžių

Rugpjūtis – tas vasaros mėnuo, kai krentantys meteoritai tik ir skatina galvoti norus vieną po kito. Kad nauji dviračiai nestovėtų ir nerinktų dulkių garaže ar balkone, įsitaisykite papildomus žibintus ir minkite kur nors už miesto, kur nėra miesto gatvės žibintų ir galėtumėte aiškiai matyti dangaus žiburėlius. Rekomenduotina į kuprinę įsimesti šiltą megztinį ir pledą, ant kurio gulėsite.

7. Plaukite vandenlentėmis (sup‘ai)

Laiko dar yra. Jei ant dviračių sėsti nesinori, prie kiekvieno kurortinio paplūdimio mieste dabar organizuojami ir pasiplaukiojimai vandenlentėmis. Minti pedalų nereikės, tik laikyti pusiausvyrą ir šiek tiek irtis irklu. Smagiausia – vakare, po žvaigždėtu dangumi.

Leiskite sau pailsėti nuo biuro aplinkos. O tam visai nereikia laukti savaitgalių, išnaudokite tas kelias valandas, kurias turite iš karto po darbų. Atpalaiduokite akis, pamankštinkite raumenis – ne tik vasaros daugiau pamatysite, bet ir gyvenimas šviesesnis pasidarys.

Related posts