Ar verta naudotis mikroautobuso nuoma?

Keliavimas vienas malonumas, jei žinai su kokia transporto priemone nori keliauti. Pradėti kelionę reikia pasiruošimo, būtina atsižvelgti į komfortą ir finansines galimybes. Galimi įvairūs transporto būdai: automobilis, autobusas, traukinys, jei atstumas tolima galima rinktis ir aviacijos kompanijas arba laivus. Vienas iš galimų variantų, kurį dažnai keliautojai pamiršta – mikroautobusų nuoma.

Kodėl vertėtų rinktis mikroautobusų nuoma?

Jei šeima yra daugiavaikė, o dar norisi pasiimti draugų gali būti, kad šis variantas gali jums tikrai praversti. Tai ne tik sutaupys pinigų, kadangi nereikės mokėti už bilietus, bet ir bus erdvesnis variantas. Jūs patys galėsite nusistatyti kelionės maršrutą, todėl patys valdysite kelionę nuo pat jos pradžios. Tai ypač gerai, kai turite mažamečius vaikus, kurie dažnai nori sustoti. Nuomapigiau.lt siūlo transporto priemonių paslaugą tiek Lietuvoje, tiek keliaujant į užsienį.

Kokie privalumai pasirinkus autobusus?

Autobusai jau turi nustatytą maršrutą, todėl pasieksite tikslą laiku. Tai patogiau, jei esate vienas arba dviese. Kainos skirtumas akivaizdus. Taip pat niekam nereikia vairuoti, o per tą laiką galite mėgautis knygos skaitymu arba muzikos klausymu. Mikroautobusų nuoma gali ir kainuoti daugiau ir būti didesnė atsakomybė, kadangi vėliau transporto priemonę būtina pristatyti atgal.

Kada gali prireikti autobuso nuomos?

Mergvakariai, bernvakariai ir vestuvės – šventės, kuriomis norisi mėgautis, todėl būtina pasirūpinti svečiais, kad jie saugiai pasiektų kelionę ir ją užbaigtų. Dažniausiai švenčių metu vartojamas alkoholis, todėl netinkamai pasirinkus transportą žala gali būti nebepataisoma. Nuomapigiau.lt turi skirtingų vietų autobusus, kurie atitiks Jūsų lūkesčius.

Taip pat pasinaudoti šia paslauga galima vaikų ir įprastoms ekskursijoms, kelionei į sodybą. Bandant tilpti į savąją mašiną, nors trūksta sėdėjimo vietų gali turėti žalos sveikatai. Tai aktualu turint vaikus, būtina atkreipti dėmesį ar prieš pradedant važiavimą jie tinkamai atsisėdę ir užsisegę saugos diržus.

Mikroautobuso nuoma – pasirinkite tinkamą dydį

Renkantis važiavimą grupėje būtina pasirinkti tinkama autobusą. Mažas autobusas laikomas 8 – 9 vietų. Didesnis gali būti 16, 19, 20 ar net 21 vietų.

Related posts