Atostogos nuo namų ruošos darbų – misija įmanoma

Kai kalba pasisuka apie atostogas, vieni pradeda planuoti tolimas keliones, kiti mąsto, kas už juos atliks namų ruošos darbus: prižiūrės augintinius, valys namus, prižiūrės vaikus, galų gale, kas pjaus veją kieme? Tokie ir panašūs klausimai dažnai sukasi kiekvienos namų šeimininkės galvoje vos pagalvojus apie tolimesnę ir ilgiau trunkančią kelionę. Visgi, naujausios technologijos leidžia nebesijaudinti dėl tokių dalykų. Įdomu kaip? Pasakojame plačiau.

Kai namas susitvarko pats

Šiandien tokios namų apyvokai skirtos technologijos kaip vejapjovės robotai, grindų plovėjai robotai ir už jus darbą atliekantys siurbliai nebėra tik giliai puoselėjama svajonė. Lietuvoje jais prekiauja „Lazy House“ įmonė, o jų darbuotojai prieš parduodant prekę dar ir patys ją išbando, kad ji veiktų be priekaištų ir tarnautų kaip naujas šeimos narys.

Įsivaizduokite, kad namus paliekate tuščius savaitei. Dažniausiai išvykdami atostogų, daugelis susisiekia su artimiausiais kaimynais, paprašydami jų užsukti pažiūrėti, kaip „laikosi“ namai. Kitaip tariant, paprašo pašerti katę, palaistyti gėles ir nupjauti veją, kad grįžus šeimininkams, jų nelauktų užžėlęs laukas ir apleistos džiunglės, pilnos piktožolių. Taigi, savaime aišku, jog norisi, kad namai liktų saugūs, švarūs ir tvarkingi, tačiau kas gi juos tvarkys be žmogaus pagalbos? „Lazy House“ komanda sako, kad – robotai.

Vejapjovės robotai patys pjauna veją neprašant, tiesiog užstačius konkretų laiką ir jo intervalus. Pavyzdžiui, kad kas 3 dienas. Robotai siurbliai plauna ir siurbia grindis, taip pat gali būti užprogramuojami taip, kaip šeimininkams patogu ir įprasta. Grįžus namo šeimininkus pasitinka ne tik švarūs, tarsi visai laiko nepaliesti namai, bet ir graži ir tvarkinga veja, kokios pavydėtų net kaimynai.

Pailsėkite ir atsipalaiduokite

Šios išmanios namams skirtos technologijos leidžia pailsėti ir pagaliau atsipalaiduoti, negalvojant apie vienišus paliktus namus, kaupiančius dulkes. Tegul atostogos bus ramios, žinant, kad namais bus tinkamai pasirūpinta, o grįžus Jūsų nelauks kelių centimetrų dulkių sluoksnis ir džiunglėse, kuriose ne tik augintiniai, bet ir jūs pasiklystumėte.

Vėjapjovės robotai, patys siurbiantys ir pasikraunantys siurbliai – tai, kas leis džiaugtis ne tik švariais namais, bet ir atostogomis be rūpesčių. Leiskite sau gyventi atostogų, o ne namų ruošos darbų ritmu.

Related posts