Atostogų pagalbininko beieškant

Planuoti atostogas – malonus užsiėmimas, leidžiantis atidėti į šalį visus rūpesčius, pamiršti kasdienybę apnikusią monotoniją. Kelionės planas, žemėlapyje markeriu sužymėtos vietos, kurias būtina aplankyti, akiniai nuo saulės, prašyte prašanti papildymo jau ištyrinėtų vietovių magnetukų kolekcija ant šaldytuvo – šie ir didžiulė krūva dalykų sukasi galvoje nekantriai laukiant dienos, kuomet visa tai galės virsti realybe. Tačiau kažkur toje krūvoje kartais pasimeta vienas pakankamai svarbus dalykas – būstas.

O gal dar truputėlį palaukime?…

Skamba galbūt truputėlį keistai, nes tam, kur turėsime gyventi kelionės metu, turėtume skirti prioritetinį dėmesį, bet, pasinėrus į visas įdomybes, tas dėmesys, deja, išdalinamas daugiau džiugesio teikiantiems aspektams. Kadangi esu prokrastinatorius su ilgamete patirtimi, galiu patikinti, kad sakinį „spėsim – dar nemažai laiko liko“ vartoju dažnai, kai kalba pakrypsta apie būsto paieškas. Ką daryti, jei laikas staiga ima spausti, o pajūryje neturite draugų ar giminaičių, pas kuriuos galėtumėte apsistoti?

Kai Palangos bobutės – ne išeitis

Apartamentai prie jūros Grandbalticdunes.com siūlo galimybę savo atostogas padaryti labiau įsimintinomis ir apsistoti viename iš daugelio kambarių. Įsikūręs pačiame Palangos centre, viešbutis poilsiautojus traukia savo lokacija, kruopščiai parinkta kambarių estetika ir paslaugų kokybe. Nutolę vos per penketą minučių nuo jūros pakrantės, apartamentai pasitiks Jus puikiu kraštovaizdžiu ir tvyrančia ramybe, pasodrinta jūros ir pušų aromatais. Galėsite būti ramūs, kad pasitikus paplūdimyje saulėlydį nereikės ieškoti taksi ar kitų būdų, padėsiančių nusigauti iki viešbučio.

Jeigu norite paįvairinti savo poilsį ir taip dar labiau atsipalaiduoti atostogų metu, Apartamentai prie jūros Grandbalticdunes.com teikia SPA procedūras. Nesate išbandę terapijos su karštais lavos akmenimis? SPA „Levanda“ dirbantys profesionalai pasirūpins, jog patirtumėte naujų įspūdžių bei pripildytumėte energijos ir geros nuotaikos rezervus. O jeigu jausite energijos perteklių, visuomet galite pasinaudoti dviračių nuomos paslauga ir norimas vietas pasiekti dviračiu ar truputėlį paklaidžioti po apylinkes. Alternatyvų yra daugiau – galite apsilankyti Palangoje vykstančiuose renginiuose, apie kuriuos daugiau sužinoti padės viešbučio personalas.

Nesijaudinkite, jeigu šiek tiek apleidote savo atostogų planus. Apartamentai prie jūros Grandbalticdunes.com su komanda pasirūpins, jog Jumis būtų visokeriopai pasirūpinta viešnagės metu.

Related posts