Estetinis plombavimas: būtina pasirūpinti prieš atostogas

Kelionėse į svečias šalis dažnai būna daug streso ir jį dar labiau gali padidinti atsiradusios problemos su dantimis. Jaučiant skausmą, sunku šypsotis, todėl sunku šypsotis nuotraukose. Todėl pravartu dantis pasitikrinti prieš išvykstant. Viena iš paslaugų, galinčių atnaujinti jūsų šypseną yra estetinis plombavimas. Kaune ją atlieka klinika „Denta“.

Kas yra plombavimas?

Kadangi vizitas pas odontologą dažnai sukelia nemalonius jausmus, norint užkirsti tam kelią, pravartu kuo daugiau išsiaiškinti apie vykstančias procedūras, kad galėtumėte save nuraminti. Šis procesas labiausiai yra reikalingas norint atkurti pažeistus danties audinius. Tam naudojamos aukštos kokybės medžiagos, galinčios pagerinti dantų struktūrą. Norint tai padaryti, danties sluoksnius odontologai turi atkurti taip, kad gijimas vyktų kuo natūraliau. Juk norisi, kad po procedūros atgytų ne tik danties forma, bet ir spalva. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, kaip vyksta estetinis plombavimas Kaune, diskutavome su klinika „Denta“ (svetainė: http://denta.lt).

Kada reikalingas dantų plombavimas?

Yra kelios priežastys, kodėl asmenys, ypatingai prieš keliones, nusprendžia, kad reikėtų dantis plombuoti. Dažniausiai tai yra susiję su paties danties (ar kelių dantų estetika) – nepatinka, kaip jie atrodo:

  • dantų galiukai yra nuskilę;

  • paviršius yra pažeistas;

  • dantų forma yra kitokia nei norisi;

  • tarp dantų yra tarpeliai;

  • matosi ėduonies pažeidimai.

Paprastai pasirenkama tvarkyti priekinius dantis, kurie ir daugiausia matomi nuotraukose, tačiau kai kuriais atvejais pravartu sutvarkyti ir krūminius. Nors tai atrodo ne itin svarbu, dažnam odontologui krūminių dantų estetinis plombavimas yra labai sunki užduotis dėl mažo priėjimo prie danties. Juk neteisingai uždėjus plombą, jums gali tapti nepatogu kramtyti, kas paveiks maisto ragavimo patirtį – dar vieną svarbią kelionės dalį.

Paklausę odontologų įmonės „Denta“ pasakojimų, supratome, kad estetinis plombavimas Kaune yra itin sudėtinga, preciziška procedūra. Juk nuo jos priklauso ne tik danties išvaizda, bet ir sveikata. Sudėjus tinkamas plombas, galima užtikrinti, kad bus apsaugotas dantų emalis, todėl dantys taps mažiau jautrūs.

Norint, kad nereikėtų prieš kelionę skubaus estetinio plombavimo, pravartu reguliariai lankytis pas savo odontologą. Taip galėsite kuo greičiau užkirsti kelią burnos ertmės problemoms.

Related posts