Ką nuveikti lietingą dieną būnant su draugais?

Permainingas oras neturėtų būti rodiklis, ar laikas su draugais bus smagus. Kaip tik. Juk sakoma, kad bloga oro nėra, yra tik prastai pasirinkta apranga. Nors vasaros metas dažnais būna saulėtas ir šiltas, vis dėlto pasitaiko ir lietingų, niūrių dienų. Sodybos nuoma nebūtinai tokiu oru yra prasta mintis. Vertėtų pasirūpinti tik veikla, kuri yra tinkama uždaroje patalpoje. Tai gali būti stalo žaidimai, filmo žiūrėjimas su kakavos gėrimu ir zefyriukais.

Būdai, kaip smagiai praleisti lietingą dieną:

• Apsilankykite muziejuje ar meno parodoje. Senai lankėtės tokioje vietoje? Imkite ir pradėkite kažką naujo. Tai gali būti smagi pramoga, jei kiekvienas pabandysite apibūdinti tai, ką matote. Dažnai menas gali atrodyti kitiems visai kitaip, todėl vertėtų nebijoti pasijuokti ir pažiūrėti į tai kūrybiškai.

• Kartu papusryčiaukite naujoje vietoje. Maisto valgymas gali tapti smagia pramoga, jei planuojate pasirinkti skirtingus patiekalus, ragauti. Tai nebūtinai turi būti jums įprasta vieta. Kaip tik vertėtų aplankyti tai, ką jau senai norėjote aplankyti.

Sodybos nuoma. Nors dažnai žmonės renkasi likti namie lietingą dieną, vertėtų mažiau kreipti dėmesį į prastą orą. Kaip tik rinkitės išvyka ar trumpą kelionę, net ir buvimas lauke gali būti naudinga ir smagu, jei gebėsite tinkamai apsirinkti. Su draugais sodyboje galėsite surengti tikrą šventę, o oras už lango jums nieko nekeis dėl to.

• Knygos skaitymas su arbatos puodeliu. Kartais net ir tokia veikla su draugais gali būti visai smagi. Vertėtų pasidalinti knygos įžvalgomis, vienas kitam patarti, ką vertėtų perskaityti vėliau. Tai nebūtinai turi būti daroma namie, galima rinktis ir kavinę, kurioje groja rami ar net gyva muzika.

• Fotografavimas. Prastas oras gali būti puiki proga padaryti originalias nuotraukas. Sodybos nuoma miške ar prie gamtos suteiks galimybę, tai daryti su draugais bei pakeičiant aplinką. Prieš tai pasirūpinkite, kad aparatūrą būtų atspari arba apsaugota nuo drėgmės.

Oras gali būti permainingas. Vieną akimirką lyjant, kitą gali jau šviesti saulė. Jei norite smagiai praleisti laiką su draugais, imkite ir tai padarykite.

Related posts