Ką reikėtų nuveikti vasaros metu?

Vasaros laikas gali būti ypatingai maloniai praleistas, vis dėlto vertėtų dar net neprasidėjus jai, pradėti planuoti. Be abejonės tam reikalingas nors minimalus biudžetas. Nors pasitaiko nuolaidų, kurios padeda sutaupyti. Sodybos nuoma taip pat nebūtinai turi būti brangi, jei planuojate keliauti ne vienas ir nenorite pačio brangiausio pasirinkimo.

Ką veikti vasarą?

• Koncertai ir muzikos festivalis. Vasaros metu vyksta festivalių, kurie trunka visą savaitgalį ar net ilgiau. Kas gali būti smagiau nei linksmas savaitgalis palapinėse, gamta, gera muzika ir daug kitų privalumų. Nebūtina rinktis Lietuvoje vykstančius festivalius. Trumpa išvyka į kaimyninę šalį taip pat gali tapti įdomiu sprendimu.

• Maisto festivaliai. Mėgsta maistą labiau nei muziką? Imk ir sudalyvauk tokiame. Vis dėlto galima rinktis ir savo festivalį. Užtenka pasikviesti šeimos narius ir artimus bičiulius bei liepti jiems atsinešti savo firminį patiekalą. Sodybos nuoma gali padėti, kad šis festivalis vyktų gamtoje ir visi galėtų pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais.

• Baseinas. Lietinga diena, tačiau tau ta ne motais? Gausu pigių pasiūlymų, kurie gali būto naudingi vasaros metu. Juk pripažinkime, mūsų klimato juosta ne visada tokia, kokios tikiesi. Vis dėlto šiltu sezono metu galima rinktis ir ežerą ar net jūrą. Pasiimkite draugą ar draugę ir smagiai praleiskite laiką.

• Kinas po atviru dangumi. Jei tik oras leidžia, rinkitės žiūrėti filmą ne namie, o lauke. Pasiimkite užkandžių, pledą ir štai jums romantiškas pasimatymas. Kartais galima rasti pasiūlymų, kai viskuo būna pasirūpinta. Vis dėlto jei norite tai padaryti nemokamai – pasiimkite savo nešiojimą kompiuterį.

• Sodybos nuoma. Su draugais norite gerai praleisti savaitgalį? Pasirūpinkite tuo. Pasiimkite maisto, gėrimų, muzikos aparatą ir kitus reikalingus daiktus. Be to nepamirškite, kad Jums reikalinga apsauga nuo erkių ir vabzdžių. Pasirūpinkite, kad niekas negalėtų sugadinti jūsų džiaugsmo.

Šeimos džiaugsmai

Jei norite smagiai praleisti savaitgalį, rinkitės išvyką į gamtą, zoologijos sodą ir panašiai. Daug veiklų gali būti praleista su tai, kas jums svarbiausia – šeima. Pasirūpinkite, kad vasaros metu užtektų laiko kartu.

Related posts