Kaip atostogauti Palangoje rudenį?

Nors ir vasara jau pasibaigė, geri orai vis dar džiugina. Todėl, puikus būdas pasidžiuginti saulės spinduliais yra su draugais vykti į Palangą. Svarbu, jog ten nuvykus, būtų sugalvota įdomi veikla, išnaudojami geri orai ir užsakomas maistas į namus. Palanga – tai miestas, į kurį visada gera sugrįžti. Taigi, dabar suteiksime pagalbą planuojant kelionę į Palangą, ir įrodysime, kad ir rudenėjant šiame mieste smagiai praleisti laiką.

 

Prie jūros – vis dar galima

 

Nors ir jau ruduo, tačiau maudytis vis dar puikus laikas. Rudenėjant yra ir tokių dienų, kurios yra karštesnės už vidurvasarį. Todėl vykstant su draugais į Palangą, vis dar įsidėkite pledus ir maudymosi kostiumėlius ir nepamirškite gerai praleisti dieną paplūdimyje. Jeigu orai jau bus šiek tiek atvėsę, galite eiti pagulėti į kopas. Iš ten ne tik geras vaizdas, tačiau ir saulė kaitina daug stipriau. Nepamirškite prieš vykdami į paplūdimį užsisakyti įsidėti maisto. Todėl puikus sprendimas yra užsakomas maistas į namus. Palanga – tai miestas, kuriame yra daug picerijų, kurios numalšins kiekvieno iš Jūsų alkį.

 

Važiuokite dviračiais

 

Rudens sezonu nieko nėra gražiau kaip gamta: geltonuojančius ir krintantys medžių lapai sukuria nuostabią atmosferą. Todėl, puikus pasirinkimais, ką galima nuveikti – Palangos parkais pasivažinėti dviračiais. Tai dar geresnis būdas daryti tai ne vasarą, o rudenį, nes nėra didelis kiekis žmonių ir gatvės apytuštės, todėl daug įdomiau važiuoti. Nuvykę dviračiais į gražią vietą susikurkite pikniką. Tai puikus būdas norintiems gerai praleisti laiką.

 

Nepamirškite prieš važiuojant dviračiais ir planuojant pikniką, dar namuose pasirūpinti užkandžiais. Puikiai tinka užsakomas maistas į namus. Palanga – tai miestas, kuriame visi užsakomieji patiekalai yra itin skanūs, tačiau skaniausios ir populiariausios yra picos ir suktinukai. Nepamirškite užsisakę ir nuvykę į pikniko vietą pasigardžiuoti būtent jais.

 

Palanga yra nuostabus ir gražus miestas ir rudenį. Pasimėgaukite šiltais orais ir gera kompanija būtent čia. Nepamirškite, jog ruduo – taip pat puikus metas atostogauti prie jūros.

 

Related posts