Kaip išsirinkti nakvynės vietą Palangoje?

 

Planuodami atostogas labai daug laiko praleidžiame ieškodami vietos, kur apsistoti. Šis procesas žymiai lengvesnis, jeigu Palangoje atostogaujame jau ne pirmą kartą ir lengviau susigaudome kur kas randasi. Tačiau atostogų vykdami pirmą kartą nežinome nei kokioje miesto dalyje geriausia apsistoti, nei kokio tipo nakvynę užsisakyti: geriau viešbutis ar apartamentai Palangoje?

 

Kokioje miesto dalyje apsistoti?

 

Rinkdamiesi nakvynės vietą Palangoje jūs turite tikrai daug pasirinkimų. Prieš užsisakydami pagalvokite, ko labiausiai norėtumėte, kaip leisite laisvalaikį Palangoje.

 

  • Miesto centras. Tai puiki vieta, jeigu norite visas vietas pasiekti greitai. Miesto centre daug įvairių parduotuvių, o ir iki turistinių vietų galite nueiti pėsčiomis.
  • Basanavičiaus gatvė. Tai pati patogiausia vieta turistams, kurie mėgsta šurmulį ir tuo pačiu nori laiką leisti prie jūros. Šioje gatvėje daugybė kavinių ir barų, o ant Palangos tilto nueisite per kelias minutes, aplinkui rasite daug parkų ir kitų gražių vietų.
  • Miesto pakraščiuose ar už miesto. Jeigu mėgstate ramų poilsį ir vairuojate automobilį, puikus pasirinkimas bus apartamentai Palangoje, kurie yra toliau nuo triukšmingų, turistų pamėgtų vietų.

 

Palanga didelė nėra, tad atvažiuoti iki miesto centro neužtruks. Tik atkreipkite dėmesį į automobilių pasistatymą. Žiemą statyti automobilį Palangoje galima nemokamai, tačiau vasarą tai pakankamai brangus malonumas.

 

Nakvynės vietų tipai

 

Jeigu nusprendėte, kokioje miesto dalyje norėtumėte apsistoti, kitas žingsnis yra apsispręsti kokio tipo nakvynės norite. Galite rinktis tarp:

 

  • Viešbučių;
  • Apartamentų;
  • Butų;

 

Dažniausiai viešbučiuose suteikiamų paslaugų kiekis yra didžiausias, o jų kokybė – aukščiausia, tačiau nereikėtų atmesti ir kitų variantų. Apartamentai Palangoje yra tikrai aukšto lygio, jų teikiamų paslaugų puikiai užtenka maloniam poilsiui. Galima rasti gerų apartamentų pasiūlymų už patrauklią kainą.

 

Jeigu norite pigesnio varianto, galite išsinuomoti butą. Galima rasti puikių butų labai patogiose miesto vietose. Jeigu turėsite bute virtuvę, galėsite sutaupyti gamindami maistą patys.

 

Apgalvokite ir išsirinkite tai, kas labiausiai atitinka jūsų norus ir galimybes. Jeigu į Palangą vykstate daugiau nei vienai nakčiai, tai galite užsisakyti nakvynes skirtingose vietose. Taip galėsite išbandyti daugiau apsistojimo galimybių ir kitam kartui žinosite, kur norite apsistoti labiausiai.

 

Related posts