Kas turi būti automobilyje prieš išvykstant?

Kai susiruošiame į kelionę, labai dažnai prisikrauname įvairaus maisto, gėrimų, drabužių. Tačiau pamirštame apie kitus, ne mažiau esminius dalykus. Automobilių pakrovėjai – tik vienas iš jų. Pateikiame sąrašą dalykų, kurių tikrai nereikėtų pamiršti, norint keliauti greitai, patogiai ir saugiai.

 

Atsarginė padanga

 

Atrodo, kad ji atima baisiai daug vietos. Taip tikrai yra, ypač tais atvejais, kai padangai nėra skirtos atskiros, specialios vietos. Tokiu atveju taip ir masina ją tiesiog palikti bagaže, o laisvą vietą paskirti lagaminui. Visgi tai tikrai nėra racionalus sprendimas. Ką daryti? Mąstyti, kokių yra kitų vietos atlaisvinimo būdų. Sprogus padangai tikrai nesinorės galvoti apie tai, kaip gerai būtų buvę turėti atsarginę padangą.

 

Pompa

 

Tai – ne ką mažiau svarbus daiktas. Gerai tai, kad pompa daug vietos neužima, tad ji pamirštama tiesiog dėl išsiblaškymo. Pompos gali prireikti tiek jums patiems, tiek kitiems eismo dalyviams, tad ją tikrai geriau turėti su savimi.

 

Priemonės akumuliatoriui

 

Tiek distiliuotas vanduo, tiek automobilių pakrovėjai – tai, ką tikrai verta turėti, jei išsiruošiate į kelionę, kuri truks ilgiau nei kelias valandas. Tai ypatingai svarbu, jei keliausite mažiau pravažiuotais keliais, kur mažesnis eismas. Tokiu atveju gali nutikti visko, ir kroviklis tikrai pravers – tereikia įsitikinti, kad jis pats gerai veikia.

 

Žinoma, šiuo atveju taip pat galu prireikti ir kitų eismo dalyvių pagalbos – tačiau galima nusipirkti ir tokių krovimo įrenginių, kurie puikiai veikia vieni. Taip sutaupysite didelius pinigus, kurių reikėtų norint iškviesti techninę pagalbą kelyje ar tiesiog keičiant seną, nebeveikiantį akumuliatorių nauju. Ar rizikuoti, ar ne – spręsti jums.

 

Įvairi autochemija

 

Autochemija tiesiog pasibaigia, ir jos patingima nusipirkti daugiau. Rezultatas – pritrūksta kelyje ir valymo priemonių, ir net alyvos. Taigi, rizikuojama automobilio gedimu. Būtina prieš kelionę patikrinti automobilio būklę ir įsitikinti, kad tikrai turite atsarginių priemonių. Kaip ir automobilių pakrovėjai, cheminiai dalykai gali išgelbėti tiek automobilį, tiek ir jus pačius.

 

Ruošiantis į kelionę labai svarbu pasirūpinti daugybe dalykų – tačiau vieni jų vertesni prioriteto nei kiti. Jei nenorite rizikuoti pinigine žala ar net sveikata, geriau skirkite dėmesio techniniams dalykams – juk tai tikrai nėra sunku.

 

Related posts