Kelionė į Egiptą

Kelionė į Egiptą yra pati populiariausia ne tik tarp lietuvių, bet ir kitų šalių gyventojų. Žmonės, kurie šią šalį važiuoja kasmet, teigia, kad nieko geriau nerastų. Dauguma jų čia važiuoja nardyti. Egipte puikūs rifai, tinkantys nardymui. Čia galima rasti vienus geriausių nardymo mokytojus. Taupyti pinigų šitoje srityje neverta. Juk kaba eina apie jūsų gyvybę. Rinkitės patikimas nardymo paslaugas, kur galėsite jaustis saugus ir puikiai susikalbėti su instruktoriumi.

Jei būtinai norite panardyti, tai domėkitės ne tik kainomis, bet ir tuo kiek laiko ir kaip vyksta apmokymo kursai. Prieš neriant įranga turi būti nuodugniai ir gerai apžiūrėta, patikrintas nardymo balionas, kompresorius. Jums privalo būti parodyta visa įranga. Geriausiai susirasti kokį profesionalą, kuris dirba ne tik dėl pinigų, bet ir dėl malonumo. Toks mokytojas skirs jums individualiai daug laiko. Žinoma, individualus darbas kainuoja, bet jis tikrai yra to vertas.

Dažniausiai žmonės klausia, ar nardydami jie nesusidurs su rykliais. Būtų neteisinga sakyti, kad jų ten nėra. Realiai jie čia negyvena, tačiau tikrai kartais atplaukia. Kartais pasirodo ir maži rifiniai rykliukai, kurie žmogaus bijo labiau nei žmogus juos. Taip, kad dėl tokių dalykų tikrai nesunkite sau galvos ir nardykite ramiai. Jei kada ir įvyko koks įvykis su rykliu, tai tik išimtis, kuri pasitaiko labai retai.

Jei į Egiptą važiuojate neilgam, pvz., septyniom dienom, tai nardyti laiko daug neturėsite. Ypač jei tai pirmoji Jūsų kelionė. Turite labai daug ką pamatyti. Žinoma, pirmiausiai aplankomos piramidės, dykumos ir svarbiausi muziejai. Tai pat reikia būtinai užsukti į Kairą, o jei bus laiko ir į Luksorą. Neginčijamai geriausias kurortas yra Šarme l Šeichas. Būtinai užsukite į Aleksandriją. Taip pat iš šio kurorto labai nesunkiai galima patekti į Jeruzalę, tad tikintieji ir ne tik, nepraleidžia progos apsilankyti šiame mieste.

Kiti sako, kad kelionė į Egiptą kainuoja nebrangiai, jei visas ekskursijas pirksitės iš vietinių. Tačiau kartais galite pataikyti ir ant sukčių. Jei keliaujate pirmą kartą, geriausiai rinktis patikimus gidus, kelionių agentūras ir keliauti saugiai ir ramiai. Dabar Egipte galioja pakankamai griežtos ekskursijų taisyklės, tad nenustebkite, kad savarankiškai keliauti jums nebus leista.

Kelionių organizatoriai būna įvairūs. Vieni interesuoti Jums daug ką parodyti, kiti tik susirinkti pinigų. Jei perkate iš vietinių, tai geriau, kad šį žmogų jums kas rekomenduotų ar pasiūlytų. Galbūt jūsų draugai yra keliavę ar pan. Taip galėsite būti ramus, kad mokate už tinkamą paslaugą. Visada išsiaiškinkite kas yra įskaičiuota į kainą, kad po to netektų patuštinti piniginės. Dažnai į kainą neįeis bilietai į lankytinas vietas ir pan. Kelionė į Egiptą bus smagi, jei gidas kabės aiškiai, jums gerai pažįstama kalba, tad pasidomėkite ir šiuo dalyku.

Related posts