Kelionė į Ispaniją: kaip pasiruošti?

Pagaliau įgyvendinate svajonę paatostogauti Ispanijoje, o gal jau siejate šią šalį su savo ateities karjera? Sveikiname – tai išties puikus pasirinkimas. Visgi nepriklausomai nuo to, koks yra kelionės tikslas, jai derėtų tinkamai ir iš anksto pasiruošti. Patikėkite, tikrai pravers ir „Skrivanek“ organizuojami ispanų kalbos kursai, ir kultūros pažinimas.

 

Gera kelionė – tokia, kai žinai, kur keliauji

 

Kartais mūsų sprendimai būna gana spontaniški. Tame tikrai yra žavesio – tiesiog drąsiai leidžiamės į mums nežinomus nuotykius, išspiriame save iš komforto zonos. Visgi ne visuomet tokie sprendimai pasiteisina.

 

Prieš keliaujant į Ispaniją tikrai verta skirti laiko pasiruošimui. Tai tarsi savotiškas pagarbos šaliai ženklas. Be to, turėdami bent minimalių žinių apie ispanišką kultūrą, vertybes, geopolitinę situaciją keliausite drąsiai ir patirsite daugiau įspūdžių.

 

Tad net prieš įsigyjant kelionės bilietus verta paskirti laiko ispaniškiems filmams, ispanų rašytojų knygoms, meno kūriniams, muzikai, netgi populiariajai kultūrai. Dėmesio labai verti „Skrivanek“ rengiami ispanų kalbos kursai – jų metu tiesiog savaime daugiau sužinosite apie šalies gyvenimo ypatumus.

 

Maršrutų labirintai

 

Jei keliausite į Ispaniją savarankiškai, neabejotinai teks pasirūpinti maršrutu. Reikės nuvykti ne tik nuo oro uosto iki viešbučio ar apartamentų, bet ir į įvairias lankytinas vietas. Tad galimais maršrutais naudinga pasidomėti iš anksto, net jei planuojate naudotis išmaniąja programėle. Juk kartais net išmani įranga gali „pavesti“.

 

Reikalingiausi daiktai

 

Jei keliausite į Ispaniją po, sakykite, kelių mėnesių ar dar vėliau, vargu, ar verta pulti tikrinti orų prognozę. Visgi galite žinoti bent orientacinius rodmenis, pavyzdžiui, reikiamo mėnesio temperatūros vidurkį. Tuomet lengviau apgalvosite lagaminų turinį, laiku įsigysite reikiamų trūkstamų daiktų.

 

Nepamirškite, kad nors Ispanijoje šilta, pasitaiko ir vėsių dienų. Gaivūs ir vakarai. Tad pasiruoškite įvairiems gyvenimo atvejams.

 

Pramoginiai planai

 

Kaip pastebi „Skrivanek“ komanda, ispanų kalbos kursai labai paklausūs dėl galimybės savarankiškai keliauti. Mokant bent minimaliai susikalbėti atsiranda galimybė patiems rezervuotis patalpas, užsisakyti pramogas, galų gale – tiesiog pasiklausti kelio. Reikėtų tiesiog iš anksto pagalvoti, ką norėsite pamatyti, išbandyti, paragauti ir panašiai.

 

Tinkamai pasiruošus Ispanija tarsi gėlės žiedas išsiskleidžia ir pasirodo gražiausiomis savo spalvomis. Tad nepatingėkite įdėti pastangų – kelionės sklandumas ir įspūdžiai tikrai jas atpirks.

Related posts