Kelionė į sodybą: ką pasiimti?

Orams įšilus daugelis jau traukia senus darbinius rakandus ir ruošiasi „tremčiai“ į sodybą. Net pasiruošimas daugumai kelia stresą. Tačiau taip neturi būti. Jei iš anksto bus paruoštos užuolaidos, įrankiai, pledai ir kitokie reikmenys, pati kelionės ir darbai paliks gerokai malonesnius prisiminimus. Tad pateikiame kelis patarimus, kaip tuo pasirūpinti.

Pasiruoškite bet kokiam orui

 

Pavasario orai – gana permainingi. Tad net jei dieną oras įšyla iki 15 ar daugiau laipsnių, bet ruošiatės praleisti sodyboje naktį ar kelias, pasiruoškite atitinkamai. Turėkite ir šiltų, ir šaltų drabužių. Be to, nepamirškite šiltų pledų, kojinių. Kol namukas įšils, papildomo šilumos šaltinio tikrai prireiks.

 

Svarbiausi reikmenys – iš anksto

 

Jei ruošiatės paruošti žemę sodinimui, prireiks įvairių reikmenų. Jei nelaikote jų pačioje sodyboje, iš anksto juos apžiūrėkite, įvertinkite būklę. Jei reikia, įsigykite naujų ar suremontuokite senuosius. Patikėkite, paskutinę minutę to norėti tikrai nesinorės.

 

Kad leisti laiką būtų jauku

 

Namuke neabejotinai praleisite kažkiek laiko. Jei oras nebus labai malonus, greičiausiai norėsite sodyboje ir pietauti, ir tiesiog pailsėti. Pasirūpinkite, kad langus dengtų dailios, funkcionalios užuolaidos, lovas – lovatiesės, grindis – kilimai. Be to, svarbu ir tiesiog įrengimas. Taip leisti laiką viduje bus gerokai maloniau.

 

Dar pravers ir įvairūs buities reikmenys. Įsitikinkite, kad namelyje netrūksta reikiamų indų, stalo įrankių, servetėlių, rankšluosčių ir kitokios buitinės tekstilės. Pagalvokite, ar yra pakankamai buitinės chemijos priemonių – nuo indų ploviklio iki dezinfektanto.

 

Maistas – ne mažiau svarbu

 

Turbūt nė neverta ginčytis, kad viena žaviausių priežasčių praleisti savaitgalį sodyboje – tai grynas oras, galimybė mėgautis saulės šiluma, bundančia gamta. Tokioje aplinkoje labai norisi ir papietauti ar pavakarieniauti. Pagalvokite, ką galite paruošti: gaivias salotas, galybę keptų sumuštinių,  gal kepsnių ir šašlykų? Paimkite visko, ko reikės. Visgi venkite greitai gendančių produktų, nebent sodyboje turite šaldytuvą.

2019

Pasiruošimas keliauti į sodybą tikrai nėra sudėtingas, tereikia neskubėti ir pasilikti tam pakankamai laiko. Išskalbtos ir išlygintos ar tiesiog naujos užuolaidos, reikiami drabužiai, avalynė, pirštinės, maistas – dalykai, kurios paruošus iš anksto keliauti bus tikrai smagiau. Tuomet teliks pasirūpinti puikia nuotaika: su ja visi darbai pralėks akimirksniu.

Related posts