Ko derėtų nepamiršti ruošiantis kelionei

Ruošiantis išvykti tiek trumpai kelionei po gimtąją šalį, tiek ilgesnei tolimuose kraštuose, neretai pamirštamos esminės tokių išvykų būtinybės. Kartais dėl to kalta prasta atmintis, arba tiesiog per didelis skubėjimas ir nervai dėl pačios kelionės. Todėl patariama prieš kiekvieną išvyką susidaryti esminių daiktų sąrašą ir pagal jį nuosekliai pildyti savo bagažą. Žemiau ir yra aptariami daiktai, kuriems kelioniniai krepšiai išvykų metu turėtų tapti antraisiais namais.

 

Rankšluostis

 

Tai yra esminis kiekvienos kelionės daiktas – specialūs kelioniniai rankšluoščiai greitai džiūsta, mažai sveria ir juos labai lengva supakuoti į bet kokį krepšį. Daugelis parduotuvių pardavinėja mikropluošto rankšluosčius, kurie labai lengvai išdžiovinami tiesiog gryname ore. Pliusas, kad jie taip pat randami įvairių dydžių ir atitiks visus poreikius, nesvarbu ar reikės tik nusivalyti veidą, ar nusisausinti po dušo.

 

Nešiojamas Power bank įkroviklis

 

Šiais laikais daugelis nori būti nuolat pasiekiami bet kokioje pasaulio vietoje, todėl Power bank įkroviklis  yra būtinas daiktas. Jie paprastai yra smulkūs todėl jiems itin lengva rasti vietą, todėl įsimetus net ir porą ar daugiau įkroviklių, Jūsų kelioniniai krepšiai turės dar daug vietos kitoms būtinybėms. Renkantis šiuos prietaisus reikėtų atsižvelgti į jų galingumą – didesnė talpa reiškia, kad telefonus ir planšetes galima krauti keletą kartų.

 

Kosmetinė

 

Kosmetinės yra ypač būtinos, kadangi čia sudedami visi svarbiausi higienos priežiūrai reikalingi daiktai, kaip šepetėliai, dezodorantas, skustuvai ir daugiau. Atrodo, kad kadangi čia dedami vieni svarbiausių kelionės daiktų, kosmetinės neįmanoma pamiršti, tačiau užtenka tiesiog skubiai išvykti iš namų nespėjus visko tinkamai susikrauti išvykai. Tikrinant, ar tikrai įdėta kosmetinė, taip pat pravartu patikrinti ar tikrai susidėjote ir visas esmines higienos priežiūros priemones.

 

Gertuvė

 

Kelioniniai krepšiai turi būti tokie talpūs, kad lengvai galėtumėte pasiimti su savimi gertuvę. Kiekvienai kelionei reikia pasirūpinti vandeniu ir nepamiršti reguliarios hidratacijos. Tai užtikrins, kad išvykos metu būsite žvalūs ir energingi, taip pat pasirūpinsite ir savo sveikata.

 

Tai yra vieni būtiniausių kelionės daiktų, be kurių nederėtų palikti namų bet kokiai išvykai. Juos būtina pasiimti kartu su savimi – tik taip garantuojama patogi kelionė bet kur.

Related posts