Kuo ypatinga mašinų nuoma Vilniuje

Kuo ypatinga mašinų nuoma Vilniuje. Lokacija, klientų ratu, atstumu? Ši nuoma kiek kitokia. Jūs nereikalingas naudotas automobilis, kuri tik laikinai jus nuveš iš vieno taško į kitą. Tokias nuomas paslaugas teikiančios įmonės neužsiima laikina nuoma, o tik ilgalaike, jie tiekia finansines veiklos paslaugas, paprasčiau tariant suteikia lizingą, kuris leis jums įsigyti naują automobilį. Žinoma kurį laiką  jūs būsite tik nuomininkas, tačiau galutiniai išsimokėjus, tapsite teisėtu šio automobilio savininku. Galbūt jau teko nekartą girdėti apie šia automobilių įsigijimo alternatyvą? Kodėl nepamiršus visus šios nuomos privalumus bei riziką, o neprakalbus filosofiškai apie išperkamąją mašinų nuomą.

Aš visai kitaip žiūriu į pasaulį, nedvejoju ir nekeičiu savo nuomonės, nes mašinų nuoma Vilniuje išgelbėjo mano gyvybę. Kaip tai įmanoma? Buvai beveik beprarandanti viltį, jog niekados neturėsi pinigų nei gyvenimui nei automobiliui. Mano menkos pajamos ir monotoniškos pareigos darbe neteikė jokios vilties. Pasauliui keičiantis nesikeičiau tik aš. Vis dar buvau nusiteikęs prieš nuomos sutartis, nors visą gyvenimą nuomavusi laikinus būstus. Toks laikinumas žudė mane iš lėto. Ilgą laiką neradau tikslo ir kryties. Net į priekį pavažiuoti neturėjau su kuo. Bet naujas pasauksi ir mane įtraukė į šį išperkamosios nuomos scenarijų.  Dabar aš jau žinau savo tikslą ir kryptį.

Važiuosiu tol, kol baigsis pasaulis. Nors žinau, kad pasaulio kraštas neegzistuoja, o mėnulio pakraštys tik graži idėja, aš vis tiek įsikibsiu į šias svajones, nes mašinų nuoma Vilniuje pakeitė mano požiūrį į gyvenimą. Nieko blogo nuomotis gyvenimą ir kitą identitetą. Juk gyvenam besikeičiančiose formose ir gyvenimo ritmas kasdien vis kitoks. Aš jau nebijau pasiklysti, ši nuomos sutartis suteikė man vilties. Pasaulis toks didelis ir neaprėpiamas, bet manęs jis negąsdina, nes aš galiu keliauti jame nesustodamas. Jokios monotonijos kelyje, nes vaizdas pro automobilio langus keičiasi pastoviai kaip filmų kadrai. Kasdien vis kitas filmas ir scenarijus, tik kino teatras, arba automobilis tas pats.

Kad ir kiek belauktume antros galimybės, reikia naudotis ta, kuri priešais jūsų akis. Mašinų nuoma Vilniuje visados buvo prieš mano akis. Dažnai nukreipdavau žvilgsnį ir nepastebėdavau,  kokios galimybės atsiveria už nuomoto automobilio vairo. Pasaulis visiškai bekraštis, o mes visados judame į priekį. Nežinau kiek ilgai taip važiuosi, bet dar nepavargau. Tik dabar suprantu ir jaučiu, tą Keruako kelio dvasią. Kad ir kiek kartų kartočiau tą patį maršrutą, man jis visados bus naujas. Pamiršau savo monotoniškas pareigas darbe ir nerealizuotas svajones. Gyvenu ne svajonėmis, o akimirkomis. Besikeičiantis pasaulis pakeitė ir mane. Ši išmokamosios nuomos sutartis visiškai mane pakeitė. Kad ir kaip viskas filosofiška, kelionės nuomotu automobiliu labai praktiškos.

Aš žinau, kad vieną dieną vis tiek tapsiu visateisiu šio automobilio savininku. Mašinų nuoma Vilniuje žada nauja pradžią ir begalę kelionės krypčių. Nežinau ar suspėsiu pasukti į visas kryptis, tačiau neribosiu savęs ir atsiduosiu keliui. Mano sutartis manęs neriboja, aš nejaučiu jokios finansinės naštos, nes kilometras, po kilometro artėju prie visiško išsimokėjimo. Didžiausią džiaugsmą patiriu keliaudamas. Pirmą kartą gyvenime jaučiuosi saugus ir užtikrintas. Net jei ir kelionės tikslo dar nematau, bet jaučiu, kad artėju prie jo. Daugiau jokio nerimo, liūdesio ir nepritekliaus, nes gyvenu akimirkomis ir tomis akimirkomis artėju. Tiek daug jau parašyta apie išperkamąsias nuomas, tačiau nepajutę to laisvės skonio už nuomoto automobilio vairo, taip ir neišbadysite visų išnuomoto gyvenimo galimybių.

Related posts