Lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai į Europos šalis dabar nėra brangūs, nes yra didžiulė konkurencija ir pasiūla. Įsigyti nebrangų bilietą nėra sunku, tačiau gauti gerą vietą lėktuve jau kur kas sunkiau. Ypač jei jūsų kelionė trunka ilgai. Tikrai nesinorėtų sėdėti šalia tualeto ar kitų vietų, kur net negalima patogiai įsitaisyti ar tinkamai atsilošti. Kai jau turite bilietus, tai nieko nepakeisite, tačiau prieš perkant kitą kartą, turėtumėte žinoti keletą dalykų, padėsiančių jums gauti geresnes vietas.

Sėdint prie avarinių išėjimų yra vienas privalumas, čia turėsite daugiau vietos savo kojoms, todėl galėsite jas patogiai ištiesti. Deja, šiose eilėse nėra keičiama kėdžių padėtis. Taip pat čia nesodina ir vaikus iki 16 metų. Kitos neblogos vietos yra pertvarinės. Šios vietos dažniausia būna prie lėktuvo skiriamųjų dalių. Tai gali būti siena ar tam tikra užuolaida. Sėdint čia turėsite nemažai vietos kojoms. Kiti sako, kad šios vietos blogos, nes nėra kur pasidėti daiktų, tačiau daugumoje lėktuvų jau seniai po kojomis yra neleidžiama laikytų daiktų, tad sėdėdami čia didelių nemalonumų patirti neturėtumėte. Tad šios vietos tikrai nėra tokios blogos kaip yra kalbama.

Jei sunkiai pernešate skrydžius, labai nervinatės, tai geriausiai jums rinktis vietas, esančias netoli lėktuvo sparnų. Tose vietose būna mažesnė turbulencija. Kai skrendate naktį, tai sėskite šalia lango, taip bus labai patogu išsitaisyti miegui, nes bus į ką atsiremti.  Jei keliaujate su persodinimais, tai geriausiai rinktis vietas netoli išėjimo iš lėktuvo, kad išeitumėte vienas pirmųjų.

Dabar dažnai lėktuvų bilietai yra sunumeruoti ir jūs turėsite tikslią vietą, kurios jau negalėsite pakeisti.  Bet ten, kur taip nėra, tais stenkitės kuo pirmiau užsiregistruoti ar rezervuotis vietas tiesiai per kelionių agentūras.

Kuo anksčiau pirksite lėktuvų bilietus, tuo didesnį pasirinkimą turėsite. Jei taip neišeina, vadinasi atkeliaukite vienas pirmųjų į oro uostą. Registracijos metu jums bus leista pasirinkti norimą  vietą. Kartais galima užsirezervuoti vietą, kai perkate bilietą interneto. Tačiau  tokie dalykai labiausiai priklauso nuo oro linijų.

Kartais kai kurios oro linijos siūlo įsigyti norimą vietą už papildomą mokestį. Tokios vietos patogios dėl to, kad ten yra daugiau erdvės kojoms. Jei keliaujate labai toli, tai tikrai pasinaudokite šiuo pasiūlymu. Juk labai svarbu nepavargti kelionės metu.

Visada atvykus į orą uostą, kai einate registruotis, pasiteiraukite, ar lėktuvas pilnas, ar yra laisvų vietų, kurias galėtumėte užsirezervuoti sau.  Pasakykite, kad turite kokį nors negalavimą, dėl kurio jums reikia daugiau erdvės ir patogumo. Tiksliai pasakykite, kur norėtumėte sėdėti. Būkite labai malonus. Už nuoširdžią šypseną jums tikrai bus atlyginta.

Kai yra perkami lėktuvų bilietai, ir kelionė laukia labai ilga, labai gerai, kai galima pasirinkti ir užsirezervuoti patogias vietas.

Related posts