Miegas viešbučiuose – ramus ar ne?

Keliaujant turbūt didžiausias iššūkis yra išsimiegoti. Tai ypatingai sunku padaryti asmenims, kurie jautriai miega, kuriuos miegas kitoje aplinkoje lengvai išmuša iš vėžių. Tokiems asmenims miegas ant viešbučio paruoštos lovos ar kušetės gali būti tikras išbandymas.

Kambario pasirinkimas

Nebijokite skirti laiko rinkdamiesi geriausią kambarį sau. Nors negalite žinoti, kokie kaimynai bus už sienos, galite vis tiek pasidomėti bendrine informacija. Jūs turėtumėte išsiaiškinti tokius dalykus, kaip:

• Kurioje pusėje bus viešbučio langai. Rytinėje pusėje kyla saulė, todėl čia patartina kambarius rinktis tik tiems, kurie turi anksti keltis. Kitu atveju jus gali anksti pažadinti saulė.

• Ar viešbutyje vyksta atnaujinimai. Juk nenorite, kad jus pažadintų gręžimo garsai? Geriausia rinktis kambarius jau atnaujintuose aukštuose. Dažnu atveju, čia bus ir atnaujinti baldai, tad galėsite miegoti ant naujos kušetės.

• Kurioje vietoje viešbutis. Jei pasirenkate viešbutį miesto centre, galite būti beveik tikri, kad negalėsite lengvai išsimiegoti. Juk nuolat pro langą ūš turistai, naktį siaus vakarėliai. Geriau rinktis viešbutį, kuris yra kiek toliau nuo centrinių gatvių.

Tai padės paruošti geriausias sąlygas Jūsų kelionei.

Jau kambaryje?

Pasirinkote geriausią įmanomą kambarį ir vis tiek baiminatės, kad nepavyks užmigti? Jau būdami kambaryje nepamirškite pasirūpinti priemonėmis, galinčiomis padėti jums užmigti.

• Tinkama pagalvė. Viešbučio administracijos galite paprašyti, kad jums surastų geriu tinkančią pagalvę. Paprastai viešbučiuose yra keli tipai pagalvių, tad tai įvykdyti neturėtų būti sunku.

• Tamsa. Užtraukite užuolaidas ir patikrinkite, ar niekur nesklinda šviesa.

• Pašaliniai trukdymai. Nepamirškite ant durų rankenos pakabinti ženklą, kad jūsų netrukdytų valytoja ar administracija.

• Kvėpavimas. Galiausiai, kai jau gulite ant lovos ar kušetės, sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą. Pasistenkite kvėpuoti lygiai, giliai – tokio tipo įkvėpimai ir iškvėpimai geriausiai nuramina smegenis ir skatina užmigti.

Miegas yra itin svarbus ne tik namuose, bet ir kelionėje. Juk atvykę į viešbutį norite kuo geriausio aptarnavimo ir, žinoma, poilsio. Todėl aktualu žinoti, ką galite padaryti, kad miegas ateitų greitai, kad kitą dieną būtumėte pasiruošę tiek nuotykiams, tiek verslo susitikimams.

Related posts