Atostogos nuotykių ieškotojams

Ilgesnių kelionių planavimas visada yra šiokia tokia strategija. Reikia apsvarstyti ir kelionės trukmę, ir tikslesnį maršrutą, sustojimo taškus, galutinį tikslą. Priklausomai nuo to, kiek laiko truks kelionė, reikia susidėlioti ir lagamino turinį. Tai šįkart apie viską – nuo to, kiek gali kainuoti mikroautubusų nuoma iki lagamino turinio suplanavimo. Tegul kelionė tampa vienu dideliu nuotykiu dar prieš jai prasidedant.

Pirmiausia – kelionės maršrutas

Prisisėskite savo svetainėje ar darbo kambaryje ir pasiimkite baltą lapą. Savaime aišku, kad nekeliausite vienas. Tad kartu prisėsti pakvieskite ir savo planuojamos atostogų kompanionus. Bendrai aptarkite, kur galėtumėte, norėtumėte nukeliauti. Galbūt tai bus Šveicarijos kalnai? O gal saulėta Italija? O gal norite aplankyti Šiaurės šalis? Viskas priklauso tik nuo Jūsų ir nuo kompanijos galimybių.

Nepamirškite, kad kol pasieksite galutinį kelionės tikslą, pravažiuosite ir daug kitų nuostabių pasaulio vietų. Tad atverskite žemėlapį ir paprasčiausiai pabandykite sudėti taškus, pro kur galėtumėte važiuoti ir kur norėtumėte sustoti apsidairyti. Nakvoti, jei norite, galite ir nuomotume autobuse, sustojus degalinėje. Labai komfortiška gal ir nebus, tačiau nuotykių dvasios iš Jūsų tokiu atveju tikrai niekas neatims. Be to, artais daug patogiau yra pasinaudoti mikroautobusų nuoma, išsirinkti kokį patogesnį autobusą ir nakvoti jame nei kas kelias kelionės naktis ieškoti kambario motelyje.

Kai kelionės maršrutas suplanuotas…

Ne ne, dar neriedame iš kiemo ar neskambiname nuomotojui. Nepamirškite, kad kelionei reikia pasiruošti. Gerai pagalvokite, be ko neapsieisite kelionėje ir pradėkite sudarinėti sąrašą. Štai, mes sudarėm tokį labiau bendrinį, tačiau be šitų dalykų iš kiemo geriau neišvažiuoti.

• Pirmosios pagalbos vaistinėlė
Joje privalo būti ne tik tabletės nuo galvos skausmo ar elementarių pleistriukų. Vaistinėlėje turi būti didelis sterilus tvarstis, taip pat karpomas pleistras, plastikinis maišelis, nudegimų tvarstis, žaizdų tvarstis, guminės medicininės pirštinės, natrio chlorido 0,9% tirpalas, vaistui nuo alergijos bei priemonės nuo vabzdžių įkandimų ir pavojingų saulės spindulių.

• Skysčiai
Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamo vandens. Gelbės ir karščiausiomis, ir šaltesnėmis dienomis kelionėje. Vis tik, vanduo geriamas ir šiltas, ir šaltas, o be to, gelbės ir kai neturėsite kur nusiprausti.

• Drabužiai
Visos spintos vežtis neprireiks, tačiau pasiimkite po kelis megztinius ir lietpaltį vėsesniems orams, dvejas kelnes, merginos – suknelę kasdienai ir vienai išeigai. Taip pat nepamirškite apatinio trikotažo, sportinių batelių, basučių ir maudymosi drabužių.

• Miegojimui skirti daiktai
Tai ir čiužiniai, kelioninės pagalvėlės, pledai, antklodės. Visų jų gali prireikti. Be to, jie puikiai pasitarnaus jei mikroautobusų gale, jei išimsite galines sėdynes ir įrengsite ten nakvynės zoną.

Kompiuterio vežtis nepatariame, tačiau vienas galbūt ir pravers. Nors šiandien daugeliui užtenka ir išmanių mobiliųjų. Pasiruoškite šauniai kelionei ir nepamirškite užkandžių. Sutaupykite pinigų ir gyvenkite nuotykių dvasia.

Related posts