Motociklu po Lietuvą: kodėl gi ne?

Motociklus įprasta matyti autostradose, didžiųjų miestų gatvėse. Tačiau kelionių šia transporto priemone galimybės ties šiais variantais tikrai nepasibaigia. Lietuvoje yra daugybė vietų, tinkamų grožėtis sėdint ant motociklo. Jei tik visos motociklų detalės veikia taip kaip priklauso, siūlome leistis į kelią – pateikiame kelias idėjas.

Pajūris

Ramioji Nida, žavingasis Mingės kaimas, jaukioji Smiltynė ar charizmatiškoji Klaipėda – vos keli variantai turiningai kelionei į pajūrį. Tokia idėja patiks ir netradicinių nuotykių ieškotojams. Nakvyne galite tiek pasirūpinti iš anksto, tiek susirasti jau atvykę į numatytą pajūrio miestą ar kaimelį.

Šiauliai

Saulės miestas ypatingai žavi dvasinguoju Kryžių kalnu. Tačiau taip pat verta pralėkti ir dailiuoju senamiesčiu, sustoti šalia žymiosios bažnyčios. Būdami netoliese, užsukite ir į šokolado, geležinkelio muziejų, Centų kambarį.

Panemunė

Kalbame ne apie Panemunės pilį, bet ir visą dailų, palei didžiąją upę besidriekiantį kraštą. Jurbarkas, Veliuona, Vilkija, Šakiai – tik kelios apsilankymo vertos vietos. Tiesa, patikrinkite, ar įsigytos visos atsarginės motociklų detalės – čia esama ir stačių, ir klaidžių keliukų. Nepraleiskite progos užkilti į piliakalnius – pavyzdžiui, Sudargo ar Seredžiaus.

Kurortiniai miesteliai

Tiek Birštonas, tiek Druskininkai dėmesio verti ne tik dėl pasakiško miestiško grožio ir galybės gydyklų. Čia – gana ramu, ypač, jei vyksite ne vasarą. Be to, apylinkėse tikrai yra ką pamatyti – grožėtis galima tankiais miškais, paupiais, ežerais. Atokiau eismas nedidelis, tad galima mėgautis vaizdais į valias.

Biržai

Kartais alaus miestu vadinami Biržai turi kuo nustebinti ne tik šio gėrimo gerbėjus. Nuriedėti verta prie Širvėnos ežero, Astravo dvaro, Biržų pilies ir kitų didesnių įžymybių. Naudinga ir tiesiog pasivažinėti apylinkių keliais – gamta čia taip pat turtinga.

Čia išvardijome vos kelias idėjas. Tai – miestai ir regionai, kur ir gražu, ir gali būti greitai suremontuotos sugedusios motociklų detalės. Be to, keliaujant link šių vietovių gausu įdomių iššūkių. Patenkinti liks ir tie, kurie vertina ramesnes išvykas. Taigi, tiesiog pasirinkite norimą kryptį, pasirūpinkite minimaliomis maisto, kuro atsargomis ir leiskitės į nuotykius – mūsų šalis motociklininkų tikrai nenuvilia.

Related posts