Paruoškite savo odą atostogoms

Kad vasara yra kelionių metas ir taip visiems aišku, tačiau apie savo veido odos būklę prieš atostogas susimąsto tikrai ne kiekviena. O juk atostogaujant norisi atrodyti tobulai, būti pasiruošusiai kiekvienai situacijai ir apskritai – jaustis nuostabiai. Vis tik, nepasirūpinus savo oda, vis nuostabumo jausmo nebus, o viltys atrodyti nuostabiai subliūkš kaip balionas. Kad taip nenutiktų, pateikiame kelis patarimus.

Kur keliausite?

Taip, tai turėtų būti pirmasis klausimas, besiruošiant palepinti savo odą ir ruošiant ją kelionės iššūkiams. Net jeigu keliausite kopinėti po kalnus ar ieškoti snieguotų pakalnių Islandijoje, odos paruošimas yra būtinas. Keliaujant į šaltesnes vietoves gali prireikti kelių procedūrų. Tiek giluminio, tiek paviršinio drėkinimo. Šios procedūros taip pat atliekamos ir „Era Esthetic“ klinikoje. Ji veikia Kaune ir Vilniuje, tad jei nieko neišeina padaryti pačiai ar tiesiog neturite laiko ilgoms procedūroms namuose, užsiregistruokite veido odos atgaivinimo procedūrai klinikoje.

Keliaujant į šiltus kraštus, odą taip pat labai reikės pridrėkinti. Jau vien tik todėl, kad nusimato ilgi poguliai saulutėje, bekaitinant ne tik veidelį, bet ir visą kūną. Kad oda neapilstų ir stipriai neišsausėtų, siūloma kartu su savimi pasiimti kelias hialuronu praturtintas kaukes, tačiau taip pat nepamiršti palepinti odos ir prieš kelionę. Vis tik kelionės dažnai yra ir nemažas stresas, tad labai svarbu, kad pagaliau atsipalaiduotumėte.

Kodėl procedūros reikalingos?

Jei kyla toks klausimas, vadinasi dar per mažai domėjotės savos odos priežiūra. Juk reikia ne tik nuvalyti akis nuo tušo, sudrėkinti paakius, naudotis įvairiausiais kremais. Reguliarios grožio klinikose atliekamos procedūros sulėtina senėjimo procesus. Be to, atostogų metu daug merginų daugiau guli nei juda. Tad sumažėjęs fizinis aktyvumas taip pat nėra geras dalykas Jūsų odai.

„Era Esthetic“ klinika siūlo prieš kiekvienas atostogas pasirūpinti veido odos SPA. Taip ne tik jausitės geriau pasiruošusi saulės vonioms, bet ir mažiau bijosite pavojingo saulės poveikio Jūsų odai. O ir iš atostogų pavyks grįžti atsigavusiai, o ne pavargusiai.

Drėkinkite odą kasdien, prieš užtepant makiažą ir jį nuvalius, paruoškite savo odą saulei, kaitrai, vėjams ir oro sąlygų pokyčiams be streso.

Related posts