Paruoškite vasarnamį kokybiškam poilsiui

Pavasario pabaiga daugelį skatina pradėti galvoti ir planuoti atostogas. Vieni šiuo laikotarpiu ieško pigių kelionių į užsienio kurortus, kiti, tuo tarpu ieško idėjų, kaip galėtų atnaujinti savo balkoną, terasą ar sodo namelį ir jo kiemą. Jei esate vienas iš jų, turime Jums kelias idėjas. O tam reikalingi bus ne tik tinkleliai nuo vabzdžių, kaip galvoja daugelis.

Atnaujinkite

Sodyba yra ta vieta, kurioje gera ilsėtis bet kuriuo sezonu. Ir nors pasiruošimas geram poilsiui reikalauja nemažai darbo ir pastangų, galiausiai jos tikrai nuostabiai atsiperka. Juk taip gera prisėsti ant paminkštinto krėslo ir su kavos puodeliu pasitikti rytą. Tačiau prieš tai teks gerokai padirbėti. Ką keisti ir atnaujinti tuo papasakosime.

• Atnaujinkite baldus. Nors ši taisyklė dažniau taikoma lauko baldams, prireikus ją taikyti galite ir sodybos viduje esantiems baldams. Juk poilsiausite ne tik kieme. Tad pasirūpinkite ne tik patogiais krėslais ar suolais lauke, bet taip pat ir komfortiška miegamojo lova ir valgomojo stalu viduje.

• Langų uždangos. Jos taip pat sezoniškai reikalauja atnaujinimo. Aišku, tai nereiškia, kad teks keliauti pirkti naujų užuolaidų ar roletų, juos užteks gerai išvalyti ir išskalbti. Tačiau tinkleliai nuo vabzdžių (jeigu jų dar neturite) tikrai pravers. Ir ne tik pridengiant pagrindinius langus, bet dar puikiai tiks ir terasos langams pridengti. Juk tikrai norisi sėdėti gryname ore ir nebaidyti ant nosies vis nutupiančių uodų. Jų ieškoti rekomenduojame „Domus Lumina“ salonuose.

• Atnaujinkite indaują. Iššveiskite lentynas, pakeiskite senus įrankius ir lėkštes. Galbūt norėsis netgi minimalizuoti visą turimą komplektą ir taip sumažinti turimų sodyboje esančių daiktų kiekį.

• Sutvarkykite sandėliuką. Net jeigu šis, atrodo, turėtų reikalauti mažiausiai dėmesio tvarkant sodybą ir ruošiant ją sezonui, netvarkingas sandėliukas gali atimti visą gerą nuotaiką, ypač kai neišeis rasti taip reikalingų iešmų kepsninei.

Dekoruokite

Jaukumas sukuriamas detalėse. Kadangi sodyba yra tarsi antri namai, pasirūpinkite, kad joje būtų gera ir Jums, ir jos svečiams. Tinkleliai nuo vabzdžių bus praktiška priemonė, tačiau jų juk neužteks, kad sodyba virstų svajonių vieta. Taigi, kaip viską galite pakeisti?

• Išpilkite takelius smulkia skalda. Galite padėlioti medinių lentelių. Taip išvengsite pliurzos, purvynų drėgnomis ir lietingomis vasaros dienomis.

• Pasodinkite daugiau spalvingų gėlių. Jos sukurs jaukesnę atmosferą, nors reikalaus daugiau laiko ir priežiūros, galima patikinti, kad jausitės daug geriau, kai aplink žydės spalvingi augalai nei tuomet, kai ilsėtis bandysite pilkoje ir nuobodžioje sofoje.

• Pakabinkite lempučių ant medžių šakų ar terasos karkaso. Vakarais tai nuteiks ne tik maloniau, bet tuo pačiu sukurs romantišką atmosferą.

Pagalvėlės, minkšti lauko baldai, skėčiai nuo saulės, kabantys šviestuvai su gėlėmis – viskas priklauso nuo Jūsų kūrybiškumo. Leiskite jam atsiskleisti formuodami savo sodybos įvaizdį ir paruošdami ją jaukiam ir maloniam vasaros poilsiui.

Related posts