Pasiruoškite kitiems metams – išsirinkite tinkamą darbo kalendorių

Kasdienis dienotvarkės tikrinimas, kalnas lipnių lapelių aplink kompiuterį ir ant stalo, nuolatiniai priminimai apie įvairius susitikimus ir dar daug reikalų. Taip, panašiai atrodo kiekvieno dirbančio žmogaus savaitė. Naujieji metai atneš dar daugiau naujų dalykų, tad patariame ruoštis jiems iš anksto. O tokiais atvejais gelbėja darbo kalendoriai. Tik kaip juos išsirinkti? Mes jums patarsime!

Formatas ir viršelis

Vienas iš pirmųjų dalykų, į ką reikia atkreipti dėmesį, tai kalendoriaus formatas. Vieniems artimesnis yra A4 – didelis dydis, kitiems maloniau rašyti darbus į mažesnio formato knygelę. Nuo to paties formato taip pat priklauso ir knygelės storis. Kuo knyga storesnė, tuo ji sunkesnė. Visgi pastebėta, kad vyrai linksta prie plonesnių ir dideliu formatu pasižyminčių darbo kalendorių, o moterims artimiau A5 formatas, telpantis į rankinę. O jei prakalbtume apie studentus, šie dažnai mėgsta nedidelius ir spalvingus kalendorius, kurie ne tik patogūs, bet ir praskaidrinantys nuotaiką.

Dar vienas pirminis pasirinkimo aspektas – viršelis. Šis gali būti spiralinis arba siūtas. Minkštas arba kietesnis. Vieniems artimesnis yra minkštas ir malonus liesti viršelis, o kitiems atvirkščiai. Neimkite bet ko, juk darbo kalendoriai turi būti patogūs naudoti juos kasdien. Daug reikšmės turi ir spalva. Ryškios asmenybės mėgsta ir ryškias spalvas, tokias, kurios atspindėtų jų vidų. Kiti linksta prie žemiškų ir pernelyg neišsiskiriančių atspalvių. Šios knygelės tampa kasdieniu palydovu, kad ir kur beeitumėte, tad išsirinkite kuo patogesnį. Palieskite viršelį, atsižvelkite, koks surišimas Jums patogesnis.

Atvartų dizainas

Renkantis kalendorių dar daugiau reikšmės nei viršelis turi vidinis knygelės dizainas. Tad jei jau nusprendėte, kokio spalvos knygos norisi, būtinai perverskite kalendorių. Vienose knygelėse vietos bus palikta tik trumpoms pastaboms ir užrašams, o atvertus puslapį matysite visą savaitę, kas labai svarbu planuojant darbus į priekį. Tačiau jei daugiau koncentruojatės į vienos dienos darbus ir tik tuomet šokate prie kitų, geriau rinktis tokį kalendorių, kuriame visas puslapis bus skirtas vienai dienai.

Darbo kalendoriai neleis pasimesti darbams, planams, visada matysite visus suplanuotus susitikimus. Visgi, rinktis reikia atsargiai ir atsakingai, visgi knygelė Jus lydės ne vieną mėnesį, o ištisus metus.

Related posts