Pigūs skrydžio bilietai: kur jų ieškoti?

Visiems aišku, kad lietuviai taupūs žmonės. Tad ir kelionei išleisti per daug nesinori. Dažnas tikisi pagauti momentą, kuomet internete visur šmėžuoja žodžiai „pigūs skrydžiai“, paskutinės minutės bilietai“, tačiau dažniausiai nežino kur jų ieškoti. Tas kurgi tie pigūs bilietai slepiasi ir kaip sutaupyti niekur neskubant?

Kantrybė – dorybė

Tiesa tokia, kad norint keliauti pigiau reikia laiko ir kantrybės. Kartais reikia išlaukti iki paskutinės minutės, kol avialinijos pradeda skelbti išpardavimus. Tai vyksta dėl to, jog reikia, kad lėktuvas būtų pilnai užpildytas. Neišpirkti bilietai staiga būna parduodami gerokai pigiau. Kita vertus, rekomenduojama kartais palaukti jau nusipirkus bilietą. Kodėl? Dažnai bilietą pigiau nusipirksite jei rinksitės jį iki kelionės likus mažiausiai 3 mėnesiams. Vėliau bilietai brangs, o jūs busite išlošę.

Kelionės planavimas

Ironiška, tačiau dažniausiai ieškant nebrangių bilietų, derintis reikia ne prie savo atostogų, o prie to laiko, kuomet prasideda pigūs skrydžiai. Jei turite nusistatę konkrečią datą, kuomet norite keliauti, rasti pigų bilietą gali būti sudėtinga. Visgi, galima bandyti pigių lėktuvų skrydžių ieškoti tam skirtose svetainėse. Viena tokių yra https://avia.lt/pigus-skrydziai/. Šioje internetinėje svetainėje galite rasti tiek pigesnius bilietus nei skrydžių bendrovių puslapiuose, bet taip pat statistinius duomenis, kuomet pirkti bilietą geriausia. Be to, čia pat galite pradėti ieškoti viešbučio, kuriame norėsite praleisti atostogas. Paieška paprasta ir greita, o Jums bus lengviau suplanuoti savo kelionės laiką ir atostogų maršrutą.

Ką dar verta žinoti?

Visgi yra laikotarpis, kuomet rasti pigesnį lėktuvo kelionės bilietą yra tiesiog neįmanoma. Tai didžiosios metų šventės – kelionių lėktuvais pikas. Pigūs skrydžiai šiuo laikotarpiu negalioja, o lėktuvuose laisvų vietų nebelieka. Tad jei sumąstėte Kalėdų proga aplankyti gimines Airijoje ar naujuosius metus praleisti kur nors Europoje, vertėtų apsvarstyti ar tikrai norite keliautu šiuo laikotarpiu.

Siekiant pigių skrydžių, venkite pirkti kelionės bilietus iš kelionių agentūrų. Šios pritaikys papildomus mokesčius, o Jums teks suploti tik daugiau. Taip pat nepirkite lėktuvo bilieto „iš rankų“. Tai gali būti nepatikima, o jei būsite apgauti, prarasite ne tik pinigus, bet ir viltį kažkur iškeliauti metams į priekį.

Visgi, jei labai norisi kažkur išvykti, nuolat stebėkite kintančias bilietų kainas. https://avia.lt/pigus-skrydziai/ internetinėje pigių skrydžių svetainėje galite rasti tiek vyraujančius lėktuvo bilietų kainų rodiklius kiekvienam mėnesiui, bet taip pat ir orų prognozes, pasiūlymus ką pamatyti kiekvienoje šalyje ar mieste. Nepraleiskite geriausių kelionių pasiūlymų ir planuokite savo laiką bei išlaidas.

Related posts