Planas savaitgaliui – išvyka į užsienį

Atostogos – dalykas, kurį susiplanuoti kartais būna be galo sunku. Reikia suderinti darbus, rasti pavaduojantį žmogų, sugalvoti, kur ir kaip keliauti, iš anksto įsigyti bilietus ir panašiai. Tačiau jei toks variantas vargina, alternatyva tikrai yra – aš ja jau pasinaudojau. Tiesiog susirinkau didesnę draugų kompaniją ir pasinaudojau autobusų nuoma išvykai į netolimą užsienį.

Kur traukti?

 

Pasirinkimų yra gerokai daugiau, nei gali atrodyti. Juk apylinkėse gausu be galo gražių, žavių, lengvai privažiuojamų vietų! Tinka viskas: nuo Latvijos sostinės Rygos iki net Čekijos. Netolimoms, bet turiningoms kelionėms puikiai tinka Lenkija, minėtoji Latvija, Estija. Svarbiausia yra rasti tokią kryptį, kuri patiks ir bus įdomi visiems keliautojams.

 

Ką žinoti prieš keliaujant?

 

Jei norite, kad kelionė būtų sklandi, nedarykite mano klaidų – geriau pasimokykite iš jų. Remiantis mano patirtimi, derėtų gerai žinoti:

 

  • Kelionės kryptį – kuo geriau ją žinosite, tuo sklandžiau viskas bus. Pavyzdžiui, komanda, užsiimanti autobusų nuoma, gali padėti susidaryti gerą maršrutą, netgi patarti, ką įdomu aplankyti.
  • Žmonių skaičių. Tai yra kone svarbiausias kriterijus. Mes jo aiškiai nežinojome ir galų gale važiavome pustuščiu autobusu, nors būtų sočiai užtekę mikroautobuso. Žinoma, turėjome daugiau vietos viskam, gerai pasidalinome vietas, kad viską matytume, visgi kaina galėjo būti kiek mažesnė.
  • Ką veiksite. Labai svarbu numatyti, ką veiksite tiek kelionės metu, tiek nuvykę link galutinio taško. Pasiruoškite tam iš anksto – kitaip galite nuobodžiauti ar apsiriboti vien mediatekos džiaugsmais (kurie, beje, ne tokie ir maži).

 

Viską gerai apgalvojus ir tiksliai žinant svarbiausius dalykus autobusų nuoma yra be galo geras, racionalus pasirinkimas. Aš džiaugiuosi, kad turiu patikimus draugus, kurie pavertė kelionę tiesiog neprilygstama. Kaip sakoma, su jais – nors į pasaulio kraštą.

 

Keli papildomi patarimai

 

Jei esate spontaniški žmonės, keliauti mažai ką žinant gali būti gana smagu. Visgi sklandžiai kelionei tokios aplinkybės labai pavojingos. Dėl to kuo anksčiau susiplanuokite, kur tiksliai nakvosite, ir rezervuokite kambarius. Be to, apgalvokite, kur būtų galima valgyti – taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų.

 

Kelionės planavimas yra labai smagus dalykas – tereikia nusiteikti. Kuo geriau apgalvokite ir numatykite niuansus, griebkite draugus, iš anksto pasidomėkite autobusų nuoma ir mėgaukitės: savaitgalio išvyka tikrai bus įspūdinga.

Related posts