Populiariausios kelionių kryptys arba kur planuoti atostogas?

Kelionių virusas vis labiau plinta. Vieni ieško, kur parduodami pigūs skrydžiai į tolimiausius pasaulio kampelis, kiti bando susiveikti mažiau atsieinantį autobuso bilietą į kaimyninę šalį, tačiau keliauti, pažinti ir atrasti nori kiekvienas. Vieni susideda daiktus ir keliauja be bilieto atgal, kiti puse metų planuoja šeimos atostogas. O kokios kryptys šiuo metu vienos iš populiariausių?

Kelionių mados arba kur planuotis atostogas?

Bent kartą per sezoną skirtingos oro linijos paleidžia paskutinės minutės pasiūlymus, o interneto platybėse pasipila pigių skrydžių pasiūlymai į bene kiekvieną pasaulio kampelį. Spėję nugriebti vieną kitą bene centus atsieinantį lėktuvo bilietą gali pradėti planuoti ir atostogas. O kokios kryptys pastaruoju metu yra labiausiai ieškomos? Pateikiame trumpą sąrašą.

  • Stambulas, Turkija

Svetima kultūra, gerokai šiltesnis klimatas ir milžiniškas miestas, kurį į du žemynus skiria Bosforo sąsiauris. Pigūs skrydžiai į Stambulą išperkami vos spėję pasirodyti. Į šį miestą žmonės keliauja dažniausiai tam, kad pažintų svetimą kultūrą, miestą, atsidūrusį tarp Rytų ir Vakarų.

  • Londonas, Didžioji Britanija

Ši kryptis ypač populiari šventiniu laikotarpiu. Londonas kalėdinių lempučių šviesoje atrodo pasakiškai.

  • Amsterdamas, Nyderlandai

Miestas artimas visiems architektūros, gamtos ir meno mylėtojams. Be to, šis Amsterdamas neretais atvejais pavadinamas „Šiaurės Venecija“, tad pasiplaukioti jo žymiaisiais kanalais yra tiesiog privalu tam, kad  būtų pajusta tikroji šios vietos dvasia.

  • Roma, Italija

Pigių skrydžių dažnai ieškoma ir į Romą. Italijos sostinė gali pasigirti tokia aplinka, kuri sužavės tiek mažą istorijos mylėtoją, tiek suaugusius, tiesiog pasiilgus kokybiško poilsio ir atostogų.

  • Varšuva, Lenkija

Į kaimynines šalis, bent jau lietuviai, dažniau ieško pigių autobusų bilietų, tačiau vertėtų pabrėžti, kad šviesos greičiu išperkami pigūs skrydžiai dažniausiai vyksta būtent iš Varšuvos oro uosto. Visgi, laukimas ir šiame mieste prailgti neturėtų. Nuostabi architektūra, galybė jaukių kavinukių ir meno galerijų neleis nuobodžiauti.

  • Niujorkas, JAV

Bene tolimiausios šio sąrašo kelionės taškas. Čia žmonės dažniau vyksta į komandiruotes, tačiau atostogos Amerikos širdyje – Niujorke, nepaliks nei vieno abejingo.

  • Paryžius, Prancūzija

Populiarumu nesiskundžia ir meilės miestas – Paryžius. Romantika čia dvelkia nuo kiekvieno pastato stogo. Tad jei norite praleisti savo atostogas saldžiai kartu su mylimuoju, Paryžius yra ta kryptis.

Praleiskite savo atostogas ypatingai, tačiau planuokite jas iš anksto. Taip lengviau rasite nebrangių skrydžių, sutaupysite pinigų pramogoms bei nakvynei.

Related posts