Poros atostogų kosmetinės turinys – ką privalu pasiimti?

Ruošiantis medaus mėnesiui ar pirmoms poros atostogoms toliau nei Lietuvos pajūris, pasiruošti reikia labai atsakingai. Svarbiais čia tampa ne tik drabužiai, kuriuos reikėtų sutalpinti į lagaminą, bet ir kosmetikos, higienos priemonės. Ką reikėtų turėti kiekvienam savo kosmetiniame krepšelyje, kad viskas būtų tobula?

Apgalvokite veiklas

Keliaudami dažnai nepagalvojame apie tokius dalykus, kaip klimato sąlygų kaitą ir tai, kaip ši gali paveikti organizmo funkcijas. Neretais atvejais, merginoms staigūs klimato zonos pokyčiai paspartina menstruacijas, kitoms kaip tik atvirkščiai – jos vėluoja. Vis dėlto, labai svarbu apsvarstyti ne tik kryptį, bet ir veiklas, ką planuojate nuveikti kelionėje. Ar tai bus kopinėjamas į kalnus, o galbūt bandymas vienas kitą geriau pažinti. Galbūt planuojate vieną dieną pasivaikščioti, o kitą – gerai pasimylėti ir taip diena iš dienos? O kas jeigu ten vyraujančios oro sąlygos paveiks merginos natūralią lubrikaciją? Tokios situacijos retos, tačiau kartais geriau tegul lubrikantai bus kosmetinių priemonių sąraše ir pačioje kosmetinėje nei kankintis ieškant artimiausios vaistinės. Kuo geriau apgalvosite veiklas, tuo lengviau bus apspręsti kosmetinės turinį.

Visko po truputį, arba būtiniausių priemonių sąrašas

Tam, kad kelionėje neįvyktų netikėtų situacijų ir kosmetinėje būtų visko, ko netyčia gali prireikti, pateikiame sąrašą būtiniausių daiktų.

• Skirtingų dydžių pleistriukų rinkinys. Nežinia, ką veiksite, tačiau įsipjauti ar susižaloti galima ne tik gaminant vakarienę ar laipiojant į kalnus bet ir basomis vaikštant po smėlį. O gal tiesiog nutrins nauji bateliai – pleistriukai visada turėtų būti kelioninėje kosmetinėje.

• Bintas – rimtiems sužeidimams. Būna, kai nutinka netikėtų dalykų, menkas malonumas, jeigu pleistriukai negelbsti, o apie binto poreikį nepagalvojote.

• Lubrikantai. Tikėtina, kad apie juos galvojote mažiausiai, tačiau bent vienas buteliukas Jums tinkančios ar tiesiog vandeninio lubrikanto, turėtų tilpti į Jūsų kosmetinę. Ypatingai, jeigu dažnai susiduriate į problemomis lytiniuose santykiuose. Kitoje šalyje rasti vaistinę ir patikimus lubrikantus yra gerokai sunkiau nei gali atrodyti.

• Dezinfekuojantis skystis. Visas žaizdas reikia išvalyti, ar susižalota buvo virtuvėje, ar lipant į kalnus. Be to, nežinia, kokios bakterijos ir virusai siaučia svetimoje vietovėje. Pasirūpinti minimaliu dezinfekuojamo skysčio buteliuku tiesiog būtina.

• Apsauginiai kremai nuo saulės. Deginsitės saulėje ar ne, saulės kremai yra būtini. Daugeliui atrodo, kad nudegti saulėje gulinėjant po skėčiu ar debesuotą dieną neįmanoma, tačiau tai tik mitas. Pietinėse šalyse saulė gerokai kaitresnė, tad įdegti galima net ir kelias minutes sėdint balkone, nors dangus atrodys apsiniaukęs. Menkas malonumas, kai atostogas gadina skausmingi odos nudegimai.

Kuo atidžiau atsirinksite priemones ir apgalvosite kiekvieną situaciją, tuo ramiau galėsite keliauti. Atostogos dviese turi būti romantiškos ir malonios, o ne lydimos nemalonių skausmų. Tegul kelionėje bus gera, o viską ko gali prireikti nenumatytose situacijose, turėsite savo kosmetinėje.

Related posts