Prasiblaškykite keliaudami savaitgaliais

Kelionės yra vienas iš tų dalykų, kurie padeda pamiršti kasdienę veiklą ir pailsėti. Daugelis pastaruoju metu taip stipriai susikoncentruoja į darbą, kad apie bet kokį poilsį,  tuo labiau keliones net negalvoja. Tačiau pigūs skrydžiai pastaruoju metu pasitaiko taip dažnai, kad vieną savaitgalį skirti pažinti svetimas kultūras ir užsimiršti nuo visų darbų problemų yra tiesiog pernelyg lengva. Jaunimas šiais pasiūlymais pasinaudoja vis dažniau.

Kur praleisti savaitgalį?

Prisisėskite prie kompiuterio, atverkite naršyklės langą ir šiek tiek paieškokite – pasiūlymų savaitgalio kelionėms internete yra tiesiog apstu. Ir galbūt ne visi bilietai yra pigūs, tačiau ilgiau pasikapsčius tikrai galima rasti naudingų kelionių pasiūlymų. Būtent jie naikina stereotipą, kad kelionės yra brangus ir daug pajamų reikalaujantis malonumas. Tačiau kokių bilietų ieškoti? Kur keliauti? Ką aplankyti?

Žmonės, kurie jau išnaršė daugiau nei puse pasaulio, tokių klausimų savęs nebeklausia. Vos pastebėję pigesnius bilietus į šalį, kurioje dar nebuvo, jie net nesvarstę skuba juos įsigyti. Į kokius miestus pigūs skrydžiai yra perkamiausi?

  • Amsterdamas

Vienas spalvingiausių ir labiausiai lankomų Europos miestų. Itin mėgstamas jaunimo, tačiau pastaruoju metu vis dažniau šį miestą nori aplankyti ir vyresnioji keliautojų karta. Mieste gausu muziejų, architektūrinių paminklų. Be to, čia galima sutikti pačių įvairiausių žmonių. Jei jau mąstote apie netolimą kelionę, Olandija yra vienas iš variantų, kur ne tik praplėsite savo kultūrinį akiratį, bet taip pat galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius, nes veiklos čia iki kaklo.

  • Londonas

Į šį miestą keliauja visi. Absoliučiai visi. Jei jau norite išplėšti save iš sau įprastos aplinkos, ieškokite bilietų į Londoną. Savaitgalis šiame mieste tikrai nebus nuobodus, net jei lauke pliaups lietus, nes miestas žavi ne tik savo britiška kultūra, žavia architektūra, bet ir galybe nemokamų ir įtraukiančių bet kuriai amžiaus kategorijai priklausančius asmenis.

  • Paryžius

Gali atrodyti, kad pigūs skrydžiai į Paryžių – neįmanoma misija. Tačiau net ir į šį miestą galima nukeliauti pernelyg stipriai neišlaidaujant. Nors savaitgalis yra gan trumpas laikas viskam pamatyti ir aplankyti, bet juk ne veltui šį miestą per metus aplanko bene daugiausiai turistų iš viso pasaulio. Pora dienų romantiškiausiame pasaulio mieste – turbūt bene geriausias prasiblaškymo būdas nuo visų kasdienių rūpesčių.

Related posts