Šalys, kurios sukurtos džiaugtis meile

Su antrąja puse visada norisi patirti daugiau, tačiau kasdienybė vis dėlto dažnai pakiša koją ir rutina tampa nenugalima. Atšalusius santykius ar romantikos pasiilgusiems puikia išeitimi gali tapti kelionė svetur. Internetinė svetainė Avia.lt pasirūpins, kad pigūs skrydžiai būtų įsigyti už tinkamiausią bilieto kainą. Vis dėlto nežinote, kuri šalis gali labiausiai vėl įkaitinti jausmus? Jums siūlomos romantiškiausių kelionių maršrutai:

  • Į Paryžių. Meilės šalimi ji laikoma ne be reikalo , čia žmonės žino kaip mėgautis ne tik meile, bet ir pačiu gyvenimu. Muzika, teatras, vynas, kava, muziejai – visur aspektuose išlaikomas geras skonis. Pati šalis pasižymi senovine architektūra, todėl net pasivaikščiojimas po miesto gatveles gali būti maloniai praleistas laikas su mylimu žmogumi. Pasimatymas parke su maisto pintine gali tapti daugiau nei mielas laiko praleidimas. Nuėjus į restoraną bus galima paragauti prancūziškos virtuvės šedevrų. Gal vis dėlto išbandysite varlyčių kojytes ar keptas sraiges?
  • Į Romą. Pigūs skrydžiai nuskraidins ir sutaupys jums pinigų kelionės išlaidoms. Jeigu didelis miestas Jūsų antrajai pusei nepatinka, paįvairinkite laiką kelione į užmiestį. Italija pasižymi tiek geru oru, tiek neužmirštama gamta. Aplink jūra supa bato formos šalį, todėl negalima praleisti šios galimybės. Jei vis dėlto laiko nedaug pati Roma pasiūlys skaniausius ledus ir visame pasaulyje laikomą geriausią picą.
  • Į Valetą. Malta – mažytė salelė, tačiau daug pasiūlanti turistams. Joje gausu kultūrinių ir istorinių paminklų, kuriuos įdomu pamatyti tiek poroms, tiek šeimoms kartu. Galimas ne tik pasivaikščiojimas, bet ir aktyvus laisvalaikio leidimas – nardymas, buriavimas ir kitos su vandeniu susijusios veiklos.
  • Į ten, kur jūs rasite sau daugiausiai įdomių veiklų! Avia.lt puslapyje pigūs skrydžiai siūlomi ne tik į klasikines romantines šalis. Galbūt jau senai svajojote su savo antrąja puse apsilankyti Norvegijoje, Ispanijoje, o gal jums nesvarbu kur, svarbu, kad kartu?

Šiltais jausmais su antrąja puse reikia mėgautis ten, kur jums abiem bus malonu, todėl prieš pirkimą pasitarkite, kurios šalys jus labiausiai domina. Kartu keliaujant, pamiršite apie rutiną ir atsibodusias veiklas ir vėl prisiminsite kaip kartais smagu atsikvėpti, na ir vėl įsimylėti!

Related posts