Saugios atostogos dviese

Jau susiplanavote jaukų savaitgalį ar net visas atostogas, kurias praleisite tik dviese? Tai tikrai džiugi žinia, visgi laisvalaikio smagumas, geri įspūdžiai neatsiras savaime. Jei norite, kad poilsis būtų romantiškas, saugus, jaukus, turiningas, derėtų gerai viską apgalvoti. Tiek basutės, tiek lubrikantai – vienodai svarbios lagamino detalės.

 

Pirmiausia – komfortas

 

Tam, kad puikiai praleistumėte laiką, būtinas vienoks ar kitoks komfortas. Jį tiesiogiai nulems jūsų nakvynės vieta ar vietos. Taip pat labai daug reikšmės turės pasiruošimas atsižvelgiant į pramogų tipą, orų prognozę. Be to, nepamirškite, kad kartais tiesiog reikalingas laikas sau – net jei esat labai įsimylėję.

 

Pasidomėkite visomis aplinkybėmis ir pasirinkite tokius drabužius, avalynė, kurie tiks labiausiai. Šiuo atžvilgiu svarbu net ir tinkamas apatinis trikotažas. Jis turi būti visiškai patogus, neveržiantis ir ne per laisvas. Be to, aišku, bus svarbus ir gundymas – atraskite tokius apatinius, su kuriais galite atsipalaiduoti, pasitikėti savimi ir atskleisti žavesį.

 

Tegul naktys būna saugios

 

Kartais tai, ką pamiršta poros, susiruošusios atostogauti, tikrai stebina. Kažkokiu būdu iš planų ar tiesiog atsargų dingsta lubrikantai, prezervatyvai, net kontraceptinės tabletės. Tad susižiūrėkite iš anksto ir kelis kartus, ar tikrai viską turite.

 

Nors atostogaujate ir iš rutinos būsite šiaip ar taip išsimušę, nepamirškite įvairių sekso reikmenų. Intymūs žaisliukai, žaidimai yra puikus pasirinkimas turiningoms naktims. Praversti gali ir masažo aliejai, aromaterapinės žvakės, panašios prekės. Tik pasirūpinkite jomis ne paskutinę minutę ir įsitikinkite, kad joms pritaria antroji pusė.

 

Pramogos ne tik naktį

 

Jei planuojate leisti laiką aktyviai, neabejojame, kad nekantraujate. Visgi reikėtų pasirūpinti ne tik žygio batais, drabužiais ar riedučiais ir paspirtukais. Labai svarbu, kad visur su jumis keliautų lubrikantai, prezervatyvai. Nežinia, kada užklups aistra, tad geriau būti jai pasiruošus.

 

Žinoma, būkite ir šiaip atsargūs. Jei reikia, įsigykite gerą draudimą, pasiskiepykite nuo regione pavojų keliančių ligų. Be to, nesirinkite visiškai nutrūktgalviškų pramogų, ypač niekieno neprižiūrimų. Supraskite – esmė yra laikas sau ir kitam žmogui, o ne rizika susižeisti ir vos likti gyviems. Tad būkite atsakingi ir atostogomis tikrai pasimėgausite.

Related posts