Savaitgalis SPA Palangoje – leiskite sau atsipūsti

Ar vasara Jums – pats darbų įkarštis? Nepamirškite, kad produktyviam darbui labai svarbu atitinkamai pailsėti. Ir tai ne tik geras miegas, bet ir minčių atpalaidavimas. Jeigu kas naktį miegate po 8 valandas, tačiau vos pabudus galvojate apie darbą ir nuolat jaučiate įtampą, tikėtina, kad darbas tiesiog užgožia Jūsų laisvą laiką ir Jūs nuolat jaučiate stresą. Vasara – geriausias laikas atsipalaiduoti, o SPA Palangoje – vienas geriausių variantų. kaip tik šį savaitgalį jį ir išbandėme ir norime pasidalinti savo įspūdžiais.

Ilgi pasivaikščiojimai prie jūros ir ramybe kvepiantys vakarai

Kartais atrodo, kad viskas, ko reikia, tai truputis ramybės. Poilsiaujant SPA būtent jos gavome daugiausiai. Palanga sezono pradžioje – labai rami. Poilsiautojai ir turistai rinktis pradeda antroje vasaros pusėje, tad iki liepos vidurio – tyra ramybė ir ošiančios pušys.

SPA su nakvyne dviem užsisakėme 3 dienoms. Tad turėjome visą savaitgalį ir dar penktadienio vakarą. Pirmiausia atvykę nusprendėme pėdinti į pajūrį, įkvėpti jūros druskos kvapo, palinguoti kartu su pušimis ir basomis pajusti šiugždantį smėlį tarp pirštų. Vakarais sėsdavome ant dviračių, rytais saulę pasitikdavome su kavos puodeliu ant Palangos tilto, o dieną – pramogos baseinuose ir kvapų vandenyne, įsikūrusiame SPA Palangoje. Tad apie šiuos nuotykius truputį plačiau.

SPA – geriausia, kas nutiko dar neprasidėjus vidurvasariui

Galimybė atsipūsti pasitaikė netikėtai, tačiau tik po to, kai ja pasinaudojome, supratome, koks gėris yra atpalaiduoti mintis ir nutrūkti nuo darbų ir rūpesčių grandinės. Kai kasdien visur bėgi, skubi, renki save ir bandai sutvarkyti kitų „kuriozus“, staiga kažkur pasimeta visos svajonės. O jas surinkti iš naujo yra pernelyg sunku, kol galvoje viskas tiesiog ūžia nuo streso.

Pirmąją dieną mėgavomės sūkurinėmis voniomis ir aromaterapiniais masažais, antrąją – kūno šveitimo ir veido procedūromis. Ir turbūt tai buvo viskas, ko tuo metu mums labiausiai reikėjo. Aromaterapijos vapai gaivino mintis, leido pamiršti stresą ir pagaliau atpalaiduoti nuo sėdėjimo įsitempusius raumenis. Atrodė, kad jau po visko atsistojus ant kojų, buvo taip lengva, kad tuoj pakilsim.

Kūno šveitimo procedūros SPA Palangoje taip pat leido nušveisti visus rūpesčius. Oda liko švelni, tarsi suteikus jai naują veidą. Išlendi ir jautiesi tarsi naujai gimęs. Tada jau ir svajoti apie viską pasidarė lengviau, ir tikėti pokyčiais gyvenime, ir pozityviau mąstyti.

Žmonės netiki, kad geriausia yra tai, kas suplanuojama netikėtai. Ypač jeigu tai atostogos. Neplanuokite. Planai kelia stresą. Imkite pigiausią pasiūlymą ir tiesiog maukite kelioms dienoms į Palangą. Ne tik labiau atsipalaiduosite, bet ir ateinantis pirmadienis bus gerokai lengvesnis nei šis.

Related posts