Sėkminga ekskursija po sostinę: kaip susiplanuoti?

Jau rašėme apie tai, kad išsinuomoti autobusą ar mikroautobusą Vilniuje yra labai patogu. Tačiau galima ne tik išsinuomoti čia transporto priemonę kelionėms į kitus miestus ar šalis. Puikus pasirinkimas yra ir mikroautobusų nuoma Vilniuje tam, kad geriau būtų pažintas pats miestas. Šiuo dalyku gali padėti pasirūpinti Autobusai.lt.

 

Svarbiausia – data ir žmonių skaičius

 

Jei norite, kad ekskursija po Vilnių keltų kuo mažiau rūpesčių, pirmiausia reikėtų aiškiai ir tiksliai žinoti kelionės datą. Iš tiesų po šį miestą galima drąsiai keliauti ne vieną dieną, tad turėkite tai galvoje. Numatykite, kada norite išvykti ir kada – grįžti į pasirinktą miestą.

 

Be to, labai svarbu tiksliai žinoti, kiek žmonių dalyvaus ekskursijoje. Nesvarbu, ar keliausite su draugų komanda, ar su bendradarbiais, ar su atsitiktiniais bendraminčiais – turėkite mintyje kuo tikslesnį kiekį. Jei sudėtinga, galite pasilikti vietos netikėtumams – pavyzdžiui, užsisakykite keliomis vietomis daugiau. Žinoma, viskas priklausys nuo nuomos kompanijos galimybių. Juk mikroautobuse gali tilpti ir 9, ir 20 žmonių.

 

Susidarykite planą

 

Kaip pastebi Autobusai.lt atstovai, mikroautobusų nuoma Vilniuje pateisina lūkesčius tik turint aiškų planą, kur norima apsilankyti. Gera žinia ta, kad šiuo atveju gali padėti patys transporto priemonės nuomotojai. Logistikos ekspertai gali rekomenduoti trumpiausią ir vaizdingiausią maršrutą, priminti apie lankytinas sostinės vietas, padėti įvertinti laiko sąnaudas ir panašiai.

 

Visgi šį tą verta žinoti ir patiems. Pavyzdžiui, žinokite bent 5 punktus, kuriuos norite aplankyti per dieną. Tai galite padaryti atlikę apklausą ir parinkę dažniausiai įvardytas sostinės vietas. Taip pat galite vadovautis įvairiais gidais, keliautojų patarimais.

 

Pasirūpinkite pramogomis ir komfortu

 

Jei planuojate kelionę su nakvyne, nepamirškite tuo pasirūpinti iš anksto. Taip pat reikėtų iš anksto pagalvoti ir apie maitinimą – ar valgysite tai, ką atsivešite, ar visi kartu kažkur sustosite iškylai, ar tiesiog vyksite į kokią užeigą?

 

Autobusai.lt komandos teigimu, mikroautobusų nuoma Vilniuje būna sklandesnė, smagesnė ir dėl įvairių pramogų. Apgalvokite ne tik pačias pramogas sostinėje, bet ir kelionės metu. Laimei, šiandien transporto priemonėse netrūksta nei nemokamo bevielio interneto, nei muzikos, laidų, filmų įrašų.

 

Susiplanuoti ekskursiją po Vilnių nesunku – tereikia pradėti tuo rūpintis ne paskutinę minutę. Rezervuokite tinkamą transporto priemonę, suburkite puikią komandą ir pirmyn – sostinė jūsų laukia!

Related posts