Seksas nebeteikia malonumo – ką daryti?

Šis klausimas tarsi giljotina kybo virš nemažos dalies vyrų ir moterų. Malonumo nebeteikiančio sekso problema dažniausiai pasitaiko tarp jau ilgą laiką kartu esančių porų. Neretais atvejais, kasdienybės ritualai išsunkia paskutinius energijos likučius, o seksas tampa tarsi dar viena būtina atlikti prievole. Ar šiai problemai yra koks nors sprendimas? Situcijos sprendimais dalinasi internetinės parduotuvės ,,Romantika“ atstovai.

Kur slypi problemos kertinis akmuo?

Būna, kai aistros nebesukelia nei papildomi žaidimai prieš, nei glamonės, nei bučiniai. O prie visko dar prisideda ir nemalonūs pojūčiai lytinio akto metu. Šiuo atveju apie tai, koks naujas seksualus apatinis trikotažas atrodytų geriau, jau nebegalvojama. Galvojama tik apie tai, kad tik greičiau tai baigtųsi. Tačiau kodėl taip yra? Kodėl ilgai kartu esančios poros ilgainiui nebenori mylėtis?

Paanalizavus situaciją išsamiau, galima pastebėti, kad bene daugiausiai įtakos šiame reikale turi tiesiog įprastas gyvenimo būdas ir šaknis įleidusi rutina. Tiek vieną, tiek kitą partnerį gali varginti stresas, o neapleidžianti įtampa neleidžia nusiraminti ir atsipalaiduoti po ilgų darbo dienų. Tokiais atvejais seksas nebeatrodo toks malonus, jis tampa tarsi dar vienu lytinių poreikių patenkinimo veiksmu.

Ir problema šįkart ne dėmesio stoka iš vieno ar kito partnerio, o komunikacijos trūkumas. Kai lytiniai santykiai nebeteikia malonumo, nereikėtų į tai numoti ranka. Problemą reikia spręsti. Ir mes turime kelis sprendimus.

Sprendimo būdai

• Seksualus apatinis trikotažas papildomo malonumo gal ir nesuteiks, tačiau atnaujinta nėrinių spinta tikrai gali padėti prikelti užmigusią aistrą. Pasirodykite savo partneriui apsivilkusi naujais seksualiais apatiniais laisvo šeštadienio vakarą, padėkite mylimajam atsipalaiduoti ir pažadinkite lytinę aistrą. Galbūt jam tik tiek ir tereikės. Jų galite ieškoti daugelyje internetinių parduotuvių, pavyzdžiui, svetainėje Romantika.lt.

• Išbandykite santykiuose sekso žaisliukus. Kiekvienas naujas pojūtis lytiniame gyvenime įneša šiokį tokį pokytį. Labai gali būti, kad Jūsų seksualinis gyvenimas per ilgą laiką tiesiog tapo rutiniškas ir nuobodus, tad bet koks naujas žaisliukas gali tapti puikiai lytinio gyvenimo pramoga ir atgaivinti aistros nebeteikiančius lytinius santykius.

• Jei lytiniai santykiai tapo skausmingi ir malonumas dingo dėl juntamo skausmo (būdinga moterims), siūlome pabandyti įvairesnes sekso pozas arba specialiai šiai problemai kuriamas lubrikacines priemones. Skausmo problema yra bene lengviausiai išsprendžiama, svarbiausia jos neužleisti.

Related posts