SKRISK Į TOLIMIAUSIAS RYTŲ ŠALIS PIGIAU

Nori aplankyti šalį, kuri garsėja mažiausiu nusikaltimų skaičiumi, joje arbūzas kainuoja net iki 300 dolerių, o patys gyventojai yra pagarsėję kaip didžiausi  rūkaliai? Ar jau linkčioji galvą ir žinai apie kurią šalį čia rašoma? Taip, tai Japonija! Jei atsakymą žinojai jau prieš tai ir senai svajojai apie kelionę į šią šalį, vertėtų imti ir apsvarstyti šią idėją.

Kadangi pigūs skrydžiai į Japonijos širdį  – Tokiją nebėra nereali svajonė.

HARMONIJA PLANUOJANT

Nežinai net nuo ko pradėti? Neišsigąsk ir apsilankyk  bilietų užsakymų sistemoje Avia.lt, kuri šiuo metu siūlo būtent tokius skrydžius. Ši sistema taiko vieną mažiausių mokesčių aviabilietų pardavimui Lietuvoje. Joje galima rasti ne tik lėktuvų bilietų rezervaciją ir apmokėjimą, bet ir viešbučių rezervaciją, kelionės draudimą ir parkavimąsi oro uoste. Ši programa padės rasti tinkamiausią kelionės kainą į išsvajotą šalį, kuris šiuo atveju – Japonija.

MOTYVUOK SAVE – PAČIA JAPONIJA

Ši šalis taip pat garsėja vienu iš keisčiausiu darbu – „stūmikais“. Tai darbuotojai su tvarkingomis uniformomis, kuriems yra apmokama už tai, kad sustumtų žmones į traukinio vagonus. Visiems yra gerai žinomas faktas, kad Tokijus yra didžiausias miestas pasaulyje pagal žmonių populiaciją. Ką dar ir kalbėti apie tai tai, kad vietoj sienų statomi rėmai iš popieriaus ar užuolaidos, tokiu būdu sutaupant vietos kambaryje.

Pigūs skrydžiai į Tokiją leis tai išvysti savo akimis, tačiau tai ne tik puiki galimybė susidurti su visiškai kitokia pasaulėžiūra, bet ir galimybe išbandyti ją. Japonai garsėjantis puikia sveikata ir gyvenimo būdu, tikrai patars, ką daryti su įkyriu nugaros skausmu ir kaip nesiplėšant pakeisti savo mitybą. Pakeičiant vietovę, juk ir savaime pasikeičia ir pats gyvenimo būdas.

Avia.lt leis patirti Japonijos ypatumus neliekant be nieko. Sutaupęs pinigų galėsi ramiai mėgautis maistingais užkandžiais ir patiriant harmonijos džiaugsmą nemąstant, kokiu būdu teks gyventi grįžus iš kelionės. Pinigai neturi būti stabdis, norintiems pamatyti, kuo daugiau. Didžiausia laimė – tai pasiekti tikslai nuotykiuose, į kuriuos jau senai svajojote patekti.

Related posts