Svajonių pajūrio namelis

Vasara – tas sezonas, kai nors porai dienų norisi pabėgti nuo intensyvaus miesto triukšmo ir atrasti ramybę kažkur ant jūros ar vandenyno kranto. Kai smėlis apgaubia basas kojas kiekvieną rytą, o šniokščiančio vandens garsai pasiekia ausis pro atvirus langus, dar neišlipus iš lovos, atrodo, kad gali būti geriau ir maloniau. Juk ir skamba kaip tikras poilsis. Tačiau tam, kad šis būtų kuo kokybiškesnis, pasistengti tenka ir įsikuriant vasarnamyje. Šįkart – keli patarimai tiems, kurie ruošiasi įsikurti ant pajūrio kranto.

Svarbiausi dalykai

Kiekvienas žino tą nuostabų jausmą, kai pagaliau nusimeta krepšius ir įkvepia medinio namelio jaukaus ir malonaus kvapo. Jis tarsi kužda „Sveiki grįžę namo“. Namo į gamtą, į vietas, kuriose nesinori galvoti apie jokį darbą ir jokius jo keliamus rūpesčius. Tad vienas iš svarbiausių dalykų čia – teigiamai nuteikianti atmosfera. Gėris, kurį galima pajusti nuo liežuvio galiuko iki kojų pirštų. Tam, savaime aišku, įtakos turi vasarnamio baldų gamyba. Kokie baldai čia turėtų stovėti? Mes atrinkome svarbiausius ir labiausiai reikalingus.

• Miegoti skirta sofa. Ji gali būti ir išskleidžiama, tad tarnautų ir kaip svetainės baldas. Juk čia nieko daug nereikia.
• Staliukas knygom, žurnalams, kavai, pusryčiams ir ką tik sužvejotai šviežiai iškeptai žuviai. Geriausia, kai šis medinis ir natūralios spalvos. Taip namai pajūryje įgauna daugiau natūralumo.
• Lentynos atsivežtiems daiktams. Jų nereikia daug, tačiau be jų namelyje būtų tuštoka, o daiktai neturėtų savo vietos ir mėtytųsi kažkur ant grindų palei sofą.
• Taip pat svabus virtuvinis komplektas. Aišku, gali užtekti tik kriauklės, kaitlentės ir šaldytuvo, tačiau be virtuvės stalo sunkoka prasisukti net labiausiai įgudusiems.
• Spinta drabužiams. Ji reikalinga net jeigu namelyje viešite kelis kartus per metus.

Dar 3 dalykai, kurių nevalia pamiršti

Šie trys dalykai suksis apie baldų gamybą. Nes kartais net tokie paprasčiau ir mažiausiai sureikšminami reikalai ima ir iškrenta iš galvos. Tačiau jaukumui sukurti reikia laiko, o tas pats jaukumas neturėtų būti eilinio tipinio kičo pavyzdys.

1. Rinkitės baldus, kurie gaminami iš natūralių medžiagų. Jos yra patvaresnės.
2. Rinkitės natūralias spalvas. Jos ramina ir nuteikia pozityviau, neblaško ir neerzina.
3. Nepamirškite, kad poilsis reikalauja ramybės. Investuokite į geras spynas, duris ir langus. Poilsis bus geresnis.

Tegul atostogos kažkur jūros ar vandenyno pakraštyje bus tas išsvajotas poilsis, kurio nusipelnėte. Su jaukia spalvine palete, visiška ramybe ir šypsenomis nuo vienos ausies iki kitos.

Related posts