Šviestuvai Klaipėdoje, pajūrio vilose, sukuria ypatingą atmosferą

Lauko apšvietimas yra ne ką mažiau svarbus negu vidaus. Su specialiu apšvietimu lauke – kieme, prie namo fasado, sode – galima sukurti išskirtinę nuotaiką. Priklausomai nuo šviestuvų tipų ir šviesos intensyvumo lengva lauko augalus ar takelius paversti romantiškais, magiškais arba net futuristiniais objektais. Ypač dažnai originalius eksterjero sprendimus renkasi viešbučiai, SPA centrai. Būtent jų, kaip ir jaukių vilų gausu pajūryje. Lauko šviestuvai Klaipėdoje dažnai prisideda prie malonesnės rekreacijos centrų atmosferos kūrimo. O ką žinoti apie tokį lauko apšvietimą dar tik pradedantiems verslininkams, kurie nori įkurti savo vilą nuomai? Keli patarimai į ką orientuotis ir kokių klaidų geriau išvengti.

LED lauko šviestuvai

Šiandien prekyboje egzistuoja daugybė įvairių šviestuvų tipų ir lempučių. Tiesa, didesnė jų dauguma skirta naudojimui patalpose, tačiau ir lauko apšvietimo sistemų asortimentas neapsiriboja vien tik pora variantų. Specialistų teigimu, šiandien bene vienas geriausių sprendimų, norintiems kieme ar sode sukurti išskirtinį vaizdą šviesos pagalba, yra LED šviestuvai. Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune – jų dabar galima rasti visur. Kuo pasižymi tokie šviestuvai? Šiuo metu jie laikomi, kaip vieni moderniausių apšvietimo alternatyvų tiek laukui, tiek namams. Namo išorėje naudojami LED lauko šviestuvai gali skleisti tiek šiltesnių, tiek šaltesnių atspalvių šviesą. Juos įmontavus savo sode ar kieme, galima sutaupyti, nes elektros energijos jie sunaudoja išties gana nedaug. Be to dabar prekyboje yra itin moderniai sukurtų lauko šviestuvų, kurie gali būti įleidžiami į grindinį, pastatomi arba primontuojami prie namo fasado (kryptiniai LED šviestuvai). Taigi, lauko šviestuvų tipo rekomendacija yra vienareikšmiškai LED apšvietimo naudai, o tuo tarpu modelį galima rinktis kiekvienam pagal poreikius.

Skirtingi lauko apšvietimo lygiai ir sukurta harmonija

Prieš kuriant namo eksterjerą ir šalia esančio kiemo ar sodo apšvietimą, reikėtų apgalvoti, kokius šviesos lygius norėsite susikurti pas save. Dažniausiai pasirenkama, kad intensyviausia šviesa bus dvejuose lygiuose – prie žemės ir akių lygyje ar truputį aukščiau. Žinoma, norintiems ypatingos elegancijos galima išskirti dar vieną šviesos lygį, esantį virš galvos, aukščiau.
• Žemiausiai, prie žemės montuojami šviestuvai Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste sukuria kiek magišką atmosferą. Tokie LED lauko šviestuvai gali būti montuojami grindinyje – trinkelėse, žolėje, prie takelių – taip pat jie gali būti žemi, tačiau nukreipiantys šviesos srautą į tam tikrą objektą – medį, skulptūrą, baseinėlį ar tą patį takelį. Be to, tokiu būdu sukuriamas ne tik vaizdas, bet ir didesnis saugumas, juk matoma, kur statyti koją.
• Akių lygyje įrengtas apšvietimas. Tokie šviestuvai leidžia išryškinti unikalius aukštesnius augalus, namo fasadą, pavėsinę ar lauko terasą. Tereikia tik teisingai jos primontuoti, rekomenduojami pastatomi arba kryptiniai LED šviestuvai.
• Aukštesnis apšvietimas gali būti montuojamas medžiuose, prie suolelių, ar takų (tai dideli šviestuvai, kurie pastatomi, dažnesnis pasirinkimas parkuose).

Taigi, jeigu ruošiatės įrengti ypatingą vilą prie jūros, kurioje praleisite puikias atostogas ir atsipalaiduosite ne tik jūs, bet ir svečiai, pasirūpinkite, kad LED lauko šviestuvai Klaipėdoje būtų parinkti ir sumontuoti teisingose vietose.

Related posts