Verslo dovanos festivalių metu

Jau neužilgo vasara, tad su ja ir artėjantis festivalių sezonas. Visi ten lekia atrasti laiko sau. Festivaliai ne tik reiškia pramogas, tačiau ir puikią galimybę verslui. Kaip jie gali būti naudingi verslo atstovams? Festivaliai – tai dideli žmonių susibūrimai, o kartu tai reiškia ir dar daugiau reklamos galimybių bei puikių jos rezultatų. Kai pfestivalius išnaudoti savo naudai? Naudokite juose verslo dovanos ir stebėkite, kaip didėja jūsų pelnas. Kaklajuostės ir kitos verslo dovanos puikiai tinka šioms progoms. Sužinokite apie tai daugiau.

 

Gertuvės

 

Tai vienas iš geriausių pasirinkimo variantų vykstant festivaliui. Įsivaizduokite, karšta, saulė kaitina odą ir pas visus ant odos kaupiasi prakaitas. Ir štai pasirodote jūs su gertuvėmis, pilnomis vandens ar gazuoto mineralinio. Ir štai, prie jūsų prekių ženklo ar įmonės palapinės jau stovi eilė ištroškusi gaivos ir vėsumos. O, žinoma, ne bet kokios gertuvės puikuosis jų rankose. O tokios, kurias dekoruos jūsų prekių ženklo logotipas.

 

Puošmena ant kaklo

 

Kitas puikus suvenyras dovanoti festivalio dalyviams – tai kaklajuostės. Jos puikus aprngos akcentas, puošiantis kaklą. Geriausia tai, jog šie aksesuarai nekainuoja brangiai verslui, todėl jų per festivalį galima išdalinti kelis šimtus ar net dar daugiau. Įsivaizduoktie renginį, kuriame visamasė žmonių yra pasipuošusi jūsų prekių ženklo spalvomis ir logotipu. Ar gali būti geresnė reklama už šią?

 

Rankšluoščiai

 

Na dabar pakalbėkime apie festivalius, kurie vyksta netoli ežerų ar kitų vandens telkinių ir kuriuose žmonės dažniausiai, žinoma, maudosi. Kaip manote, kokia puiki dovana galėtų reklamuoti jūsų įmonę šioje situacijoje? Taip, tai rankšluostis. Jūsų įmonės spalvomis ir logotipu papuoštas rankšluostis, patiestas ant žolės ar puošiantis nugarą šaukte šauks apie jūsų prekes. Tai dar viena puiki reklama tokio tipo renginyje.

 

Festivaliai – puikus marketingo kanalas norint pasiekti savo auditoriją. Ir pasiekti ją, ir žinoma, pareklamuoti savo verslą. Išnaudokite visus kanalus, neapsistokite tik ties įprastais kanalais. Būdami kūrybingi galite pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

Related posts