Video žaidimas atostogų metu? Kodėl gi ne!

Fortnite – žaidimas 2018 metais užkariavęs pasaulį. Čia žaidėjai turi tik vieną tikslą – išgyventi, bet tai nėra taip paprasta, kaip skamba, nes kiekvieną kartą tavęs laukia kraujo trokštantys monstrai ar gailesčio neturintys kiti žaidėjai. Žaidime niekada netruks veiksmo, nes tai daug daugiau nei tiesiog įprasta šaudyklė. Tradicinių šaudyklių tokių kaip Call of Duty ar Battlefield žaidėjai liks nustebinti kone neribotų žaidimo galimybių.


Čia žaidėjai gali rinkti medžiagas, tokias kaip medis ir molis, ir iš jų statyti keisčiausias milžiniškas struktūras kurios turi tik vieną paskirtį – suteikti žaidėjui kuo didesnį pranašumą dvikovoje. Medžiagas galima rinkti specialiu kirtikliu kapojant medžius, medines grindis, plytines sienas ir visą kitą, ką galite rasti žaidimo erdvėje.


Fortnite yra pasidalinęs į dvi dideles dalis, kurios dažnai palaikomos atskirais žaidimais dėl ganėtinai skirtingo savo pobūdžio. Fortnite Battle Royale, tai nemokama žaidimo versija, kur žaidėjai internetu varžosi su kitais žmonėmis arenoje, kurioje žaidimą pradeda 100 žmonių, o laimėti gali tik vienas. Skirtingi žaidimo rėžimai taipogi leidžia pasiskirstyti į poras ar 4 žmonių komandas, tačiau žaidimo tikslas nesikeičia.


Fortnite Save The World – mokama žaidimo versija kur žaidžiama ne prieš kitus žaidėjus, o kompiuterio valdomus monstrus vadinamus Huskais. Čia pavojuje yra daugiau nei tik tavo gyvybė, nes jeigu tau nepavyks nugalėti Huskų, viso pasaulio likimas paklius jiems į rankas. Norintys pabandyti išgelbėti pasaulį žaidimą gali įsigyti tiesiai iš kūrėjų arba ieškoti geresnės kainos.


Žaidimo erdvėje rasite skrynių, kurios padės išgyventi. Juose pilna ginklų ir resursų tokių kaip medis, kurie leis statyti daugiau struktūrų. Žaidime yra begalė skirtingų ginklų ir Herojų, kuriuos įvaldyti užtruks ne vieną dešimtį valandų. Įtemptas ir veiksmo pilnas žaidimas gali niekada neatsibosti, nes niekada nerasi nei akimirkos, kai tau nereiktų bėgti, rinkti medžiagas, šaudyti, statyti, ar kitaip bandyti įveikti priešininkus kurie taikosi į tavo gyvybę.

Related posts